VEG Disclaimer

Усі каталоги, бюлетені продукції, листівки та цифрові канали комунікації з посиланням на резистентність/відхилення характеристик сортів повинні містити таке застереження про обмеження відповідальності:

• Компанія Syngenta підрозділ Seeds Vegetables підготувала цю брошуру з належним професійним ставленням, старанням і сумлінністю.

• Усі згадування про резистентність стосуються тільки штамів рас або патотипів, зазначених для сортів. Можуть існувати або з’явитися інші патогенні раси чи біотипи шкідників, здатні подолати резистентність.

• Syngenta Seeds Vegetables використовує дуже складні аналітичні методи для перевірки особливостей резистентності сортів. Однак специфічність шкідників або патогенів може змінюватися з часом та географічним положенням і залежить від факторів навколишнього середовища.

• Щоб максимально підвищити ефективність резистентності, настійно рекомендується поєднувати різні способи контролю, такі як умови вирощування, засоби захисту рослин і генетична резистентність, у рамках інтегрованого підходу до вирощування сільськогосподарських культур.

• Остання редакція термінів та визначень Міжнародної насіннєвої федерації (I.S.F.), що описують реакцію рослин на шкідників, патогени та абіотичні чинники, для насінництва овочевих культур включена до даного документа через посилання. Значення таких термінів у будьякій заяві, зробленій компанією Syngenta, повинно узгоджуватися з редакцією Міжнародної насіннєвої федерації, адже, якщо компанія Syngenta використовує відповідний термін для характеристики реакції рослин на шкідників, патогени та абіотичні чинники, — у такий спосіб вона знайомить споживачів з цим терміном і його визначенням.

• Усі дані в цій брошурі призначені лише для загального керівництва, і користувач повинен застосовувати їх відповідно до власних знань та досвіду роботи у місцевих умовах. У разі виникнення сумнівів, ми рекомендуємо провести невеликий дослід, щоб визначити, як місцеві умови можуть вплинути на продуктивність сорту.

• З огляду на все вищесказане компанія Syngenta підрозділ Seeds Vegetables не несе відповідальності за результати вирощування, заснованого виключно на даних цієї публікації.