Ваучер

Ми використовуємо ваучер, щоб передати вам додатковий прибуток за участь у наших програмах. Ваучер дає право отримати додаткову знижку у дистриб’ютора на насіння й ЗЗР компанії «Сингента».

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

1. Сільгоспвиробник відступає право вимоги платежу на користь дистриб’ютора і в такий спосіб робить оплату за насіння й ЗЗР компанії «Сингента».

2. Компанія «Сингента» видає ваучер сільгоспвиробнику.

3. Щоб отримати знижку, сільгоспвиробник передає ваучер дистриб’ютору.

Дистриб’ютор передає ваучер компанії «Сингента» й отримує відповідну знижку.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Рух ваучера регулюється актом прийому-передачі. Підписавши акт, дистриб’ютор підтверджує факт виплати знижки сільгоспвиробнику по цьому ваучеру та отримує право звертатися до «Сингенти» за відшкодуванням.

ПРИКЛАД

Учасник постачає 1000 МТ кукурудзи на умовах франко-вагон у листопаді 2015 року як передоплату дистриб’ютору на сезон 2016 року за насіння й ЗЗР компанії «Сингента» в рамках програми «Підтримка Плюс Новий Сезон».

Ринкова ціна — 3000 грн/МТ, тож загальна вартість контракту — 3 000 000 грн. Учасник постачає кукурудзу безпосередньо компанії «Сингента» і після відвантаження відступає дистриб’ютору право вимоги платежу. У такий спосіб він робить передоплату дистриб’ютору та отримує насіння і ЗЗР у 2016 році.

Після постачання кукурудзи учасник отримує ваучер від компанії «Сингента» на суму 200 000 грн. Щоб отримати знижку, учасник передає цей ваучер дистриб’ютору.