Україна

You are here

Share page with AddThis

ТУРБОТА ПРО СУСПІЛЬСТВО

Однією з цілей «Сингента» - є популяризація аграрної сфери серед містян та підтримка громад на територіях присутності Syngenta.

В рамках цього направлення реалізовані наступні проєкти:

РЕАЛІЗОВАНІ СОЦІАЛЬНІ ПРОЄКТИ

«ОгоРодина»

Однією з цілей «Сингента» є популяризація аграрної сфери серед містян та підтримка громад на територіях присутності Syngenta.

В рамках цього направлення реалізовані наступні проєкти:

«ОгоРодина» — проєкт суспільно-освітнього значення, який надихає дітей і дорослих розкривати разом величезний потенціал рослин, пізнавати нерозривний взаємозв’язок екології, сільського господарства і аграрного бізнесу, а  також допомагає осягнути нові освітні й культурно-мистецькі обрії за допомогою творчих агрокласів, пізнавальних вікторин та цікавих лекцій.

Проєкт привернув увагу жителів міста до сутності сучасного сільського господарства, що покликане  у повній мірі забезпечити людство якісною та безпечною їжею і зменшити негативний вплив на природне середовище. Зрозуміти на власному практичному досвіді кропіткий труд фермера і відчути радість спілкування з рослинами — можливість, яку проєкт подарував кожному учаснику заходу.

Проєкт було реалізовано в Києві, у Сквері Небесної Сотні було висаджено Громадський город.

У Львові проєкт продовжився у форматі мистецького агропростору, а 2016-го ми розширили географію та завітали до Вінниці. У Вінниці за підтримки міської ради ми організували чудове свято з висадки овочевого городу просто на центральній площі.

Подальші крокі по реалізації соціальних громадських городів – у розробці.

Партнерство з «Мистецьким Арсеналом» та низка проєктів

«Лабораторію інноваційних рішень».  Яку відвідало більше ніж 500 тис. гостей, серед яких близько 12 тис. дітей та підлітків. Наука простою мовою, сучасне обладнання і творчий підхід — головні інгредієнти популярності Лабораторії.

У 2016 році було створено унікальний освітній простір «Природа і ми», в якому функціонує оновлена інноваційна Лабораторія компанії. Завданням освітнього простору було створення куточка живої природи в умовах урбанізованого міста, ознайомлення відвідувачів з цікавими фактами про рослинний та тваринний світ, привернення уваги до питань захисту природи, «здоров’я» рослин та їх важливої ролі у житті планети. Створений відкритий доступ до живого матеріалу дозволив отримати набагато більше знань та задоволення у порівнянні з  книжковим форматом викладання природничих наук у школах — саме такими були відгуки численних школярів та їхніх батьків.

«Кукулабія»

«Кукулабія» — партнерський проєкт компанії «Сингента» та Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу»

Соціальний проект «Кукулабія» - популяризував сільське господарство і споживання фермерської продукції, сприяв вирощуванню та обігу сільськогосподарської продукції, провів низку пізнавальних заходів на сільськогосподарську тематику для сімей та молоді, пропагував здоровий спосіб життя і активного зеленого відпочинку.

Найпривабливішої цікавинкою  «Кукулабії» — був найбільший у Європі дизайнерський лабіринт, вирізаний у кукурудзяному полі площею 40 000 м2  та протяжністю 6 км 217 м. Усі відвідувачі парку могли взяти участь у захопливому квесті, в ході якого потрібно було знайти відповіді на запитання, розміщені у різних куточках лабіринту, для того, щоб відгадати кодове слово.