Щасливі співробітники

ЩАСЛИВІ СПІВРОБІТНИКИ

Будь-яка компанія, щоб бути успішною, має турбуватися про власний персонал.
Наші Співробітники — це головна цінність компанії.

Більшість досліджень показують, що матеріальна складова відіграє для працівника важливу роль тільки перші декілька місяців, а потім необхідно долучати різноманітні інструменти нематеріальної мотивації, та знайти такий баланс мотивації, який буде задовольняти співробітників усіх рівнів у компанії. З огляду на це ми виділяємо низку ключових мотиваційних та стимулюючих факторів, які допомагають підтримувати баланс «робота — особисте життя» і роблять наших співробітників щасливішими, енергійнішими та креативнішими.

Корпоративне життя та корпоративна культура компанії дуже насичена та різноманітна, і кожен може обрати собі той вид активностей, який йому до душі.

Насичене корпоративне життя компанії перетворює звичайний трудовий процес  на цікаву спільну подорож, де кожен може задовольнити потреби свого індивідуального зростання та професійного розвитку.

Корпоративне життя та культура, впливає на співробітників «Сингента»:

✲ Краще працюють.

Чим стабільніший наш емоційний стан, чим позитивніший настрій, тим краще ми працюємо і транслюємо позитив іншим.

✲ Стають кращими керівниками.

Від керівника завжди очікують настанов, підтримки і терпіння, а для цього йому необхідна сила та енергія. Керівник повинен бути емоційно стабільним, позитивним і стійким до стресів.

✲ Краще ставляться до себе та інших.

Якщо ми емоційно стабільні та  позитивно налаштовані, ми працюємо з задоволенням і до робочих викликів, «непростих» клієнтів ставимося з легкістю.

✲ Стають більш креативними, інноваційними, позитивними та щасливими.