Україна

You are here

Share page with AddThis

Ревус Топ 500 SC, к. с. — новий фунгіцид для захисту томатів і картоплі від основних хвороб. Містить дві діючі речовини — мандіпропамід і дифеноконазол. Одну з діючих речовин — мандіпропамід — частково поглинає листова поверхня, яку він захищає з обох боків, а частково він залишається у восковому шарі листка. Така властивість цієї діючої речовини забезпечує тривалий захист від ураження фітофторозом (до 14 днів) і високу стійкість до змивання опадами. Друга діюча речовина — дифеноконазол — системна, її швидко поглинає листова поверхня і вона розноситься по рослині. Дифеноконазол має сильні лікувальну й профілактичну дії проти альтернаріозу, що запобігає виникненню хвороби навіть після ураження.

Крім дії на альтернаріоз і фітофтороз, Ревус Топ 500 SC, к. с. має сильну додаткова дію на ризоктоніоз, септоріоз й окремі інші хвороби. Застосовують Ревус Топ 500 SC, к. с. у кінці цвітіння і на початку бульбоутворення картоплі та на початку зав’язування плодів у томатів після препарату Ридоміл Голд.

У цей період уповільнюється активний ріст рослин, триває оновлення листового апарату і виникає загроза поширення розвитку фітофторозу й альтернаріозу.

Максимальна кількість обробок за сезон — 3.
Термін очікування після обробки — 14 днів.

Паспорт препарату

Повна назва
Ревус Топ 500 ЕС, к. с.
Препаративна форма
Концентрат суспензії
Вміст діючої речовини
250 г/л мандіпропаміду; 250 г/л дифеноконазолу
Клас токсичності
Класифікація ВООЗ: III
Хімічна група
Манделаміди, триазоли
Упаковка
6 мл (пакет)

 

Застосування

КультураНорма витрати
препарату, мл/10л води
Норма витрати робочої рідини, л/соткуШкідливі об’єкти
КАРТОПЛЯ125Фітофтороз, альтернаріоз
ТОМАТИ125Фітофтороз, альтернаріоз