Протруйники для дач та городів

Протруйники — це препарати, що використовуються для забезпечення стійкості рослин до потенційних небезпек у вигляді активності комах-шкідників, грибків, захворювань. Протруйники — це об'єднана назва інсектицидів, бактерицидів і фунгіцидів, що забезпечують знезаражувальну і захисну дії перед посадкою. Застосування протруйників підвищує захист рослин протягом усього їх росту і розвитку.

У обробки насіння є великі і незаперечні переваги:
• знезаражує насіння від збудників хвороб рослин, які передаються насіннєвим матеріалом;
• захищає насіння і сходи від ураження хворобами, які містяться в ґрунті;
• суттєво зменшує пошкодження сходів і кореневої системи рослин ґрунтовими шкідниками;
• захищає сходи і рослини в початковий період вегетації від пошкодження ранніми сисними і листогризучими шкідниками;
• суттєво зменшує негативний вплив на травмоване насіння за рахунок підвищення його захисних властивостей;
• стимулює ріст і розвиток рослин завдяки впливу препаратів на певні фізіологічні процеси пророслого насіння і рослин («вігор»-ефект).

Компанія «Сингента» в сегменті дрібного фасування пропонує два протруйники посадкового матеріалу: фунгіцидний протруйник Максим 050 FS та інсектицидно-фунгіцидний протруйник Селест Топ 312,5 FS. Препарати мають широкий спектр застосування на різних культурах, але в приватному секторі застосовуються переважно для обробки бульб картоплі перед посадкою.

Максим 050 FS захищає бульби від комплексу хвороб, а сходи картоплі від ризоктоніозу. У Селест Топ 312,5 FS набагато ширший спектр: крім уже названих хвороб, він забезпечує захист від ґрунтових шкідників та колорадського жука в період вегетації.

Для ефективної дії протруйників слід використовувати оптимальну кількість води, щоб робочий розчин не стікав з оброблюваних бульб. При обробці пророслих бульб довжина паростків не повинна перевищувати 2–3 мм, бо довші паростки обламуються.

МАКСИМ®

Максим® запобігає розвитку пліснявіння посадкового матеріалу, захищає від

СЕЛЕСТ® ТОП

Селест® Топ — комбінований протруйник насіння картоплі й озимої пшениці, який містить