Україна

You are here

Share page with AddThis

Пропозиція

Компанія «Сингента» пропонує своїм клієнтам реалізувати сільськогосподарську продукцію за ринковою ціною та додатково забезпечити себе насінням кукурудзи, придбавши його за спеціальною ціною.

Ми пропонуємо Вам використати сільськогосподарську продукцію як передоплату за будь-яке насіння та ЗЗР компанії «Сингента» і обрати за бажанням одну із запропонованих нижче опцій:

  • «Насіння кукурудзи за ціною 1 грн» — за кожні 5 тонн сільськогосподарської продукції, яку відвантажено компанії «Сингента», у Вас є можливість отримати насіння кукурудзи за ціною лише 1 грн. При укладанні угоди на відвантаження сільськогосподарської продукції Ви зможете зарезервувати обране насіння кукурудзи, що бере участь в акції,  безпосередньо у компанії «Сингента».
  • «Кукурудзяний ваучер» дає можливість отримати значну додаткову знижку на придбання у Дистриб’ютора будь-якого насіння кукурудзи. Сума «Кукурудзяного ваучера»  розраховуються так: 400 грн за кожну тонну відвантаженої сільськогосподарської продукції.

Ви маєте можливість взяти участь у програмі «Кукурудзяна опція» шляхом реалізації сільськогосподарської продукції безпосередньо компанії «Сингента» або через її офіційних Дистриб’юторів.

При реалізації сільгосппродукції безпосередньо компанії «Сингента» ми Вам пропонуємо:

Можливість працювати за різними типами договорів. Після відвантаження сільськогосподарської продукції ми підпишемо договір відступлення права вимоги платежу Дистриб’юторові, таким чином Ви зробите йому передоплату за насіння та ЗЗР компанії «Сингента».

Фіксацію курсу долара. Для передоплати за насіння та ЗЗР, яку була зроблено шляхом відвантаження сільгосппродукції, компанія «Сингента» фіксує комерційний курс долара США, що надає впевненості при значних валютних коливаннях.

 

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Ви плануєте реалізувати сільськогосподарську продукцію безпосередньо компанії «Сингента», що буде зараховуватися як передоплата за будь-які насіння та ЗЗР компанії «Сингента»?

1. Підпишіть контракт продажу сільгосппродукції з ТОВ «Сингента». Якщо Ви обрали опцію «Насіння кукурудзи за ціною 1 грн» — ми зарезервуємо для Вас насіння гібридів кукурудзи, доступне для продажу.

2. Здійсніть поставку сільгосппродукції — ми зафіксуємо для Вас курс долара США на придбання насіння та ЗЗР.

3. Оберіть Дистриб’ютора і переуступіть право вимоги платежу, таким чином Ви зробите передоплату за насіння та ЗЗР компанії «Сингента». Водночас, якщо Ви обрали опцію «Насіння кукурудзи за ціною 1 грн»,  таке насіння буде готове для відвантаження Вашому Дистриб’юторові за ціною 1 грн  або, якщо Ви обрали опцію «Кукурудзяний ваучер», ми надішлемо Вам «Кукурудзяний ваучер», у якому буде зазначено загальну суму знижки.

4. Отримайте у Вашого Дистриб’ютора насіння кукурудзи за спеціальною ціною 1 грн або передайте йому «Кукурудзяний ваучер» та отримайте знижку на будь-яке насіння кукурудзи компанії «Сингента».

 

Загальні умови участі

Учасником може стати Сільгоспвиробник або Дистриб’ютор, який здійснює поставку сільськогосподарської продукції безпосередньо ТОВ «Сингента» як передоплату Дистриб’юторові за насіння та ЗЗР компанії «Сингента».

При укладанні угоди постачання сільськогосподарської продукції учасник обирає одну з опцій: «Насіння кукурудзи за ціною 1 грн» або «Кукурудзяний ваучер».

Учасник

Сільгоспвиробник або Дистриб’ютор

Культури, які поставляються

Пшениця, ячмінь, ріпак, соя, кукурудза, а також цукор

Період поставки с.-г. продукції

з 01.06.2016 по 15.04.2017

Мінімальна партія с.-г. продукції

500 т (FCA або CPT)/200 т (EXW)

Період отримання насіння кукурудзи /термін дії «Кукурудзяного ваучера»

до 28.04.2017

Додатковий дохід за опцією «Насіння кукурудзи за ціною 1 грн»

Ви отримаєте насіння кукурудзи в розрахунку 1 посівна одиниця (80 тис. насінин) за кожні 5 тонн відвантаженої с.-г. продукції

Перелік доступних гібридів: НЕРІСА, НК ДЖИТАГО, ДЕЛІТОП, НК ФАЛЬКОН, СИ ЕНІГМА, СИ НОВАТОП, СИ ЕЛАДІУМ, НК ТЕРМО, НК ЛЮЦІУС, СЕЛЕСТ виробництва 2015–2016 років з масою не менше ніж 220 г/1000 шт.

Таке насіння кукурудзи реалізується Дистриб’ютору за спеціальною ціною 1 грн

Додатковий дохід за опцією «Кукурудзяний ваучер»

Ви отримаєте додаткову знижку на насіння кукурудзи компанії «Сингента» у розмірі  400 грн за кожну тонну відвантаженої с.-г. продукції

Якщо учасником є сільгоспвиробник, то для отримання знижки від Дистриб’ютора використовується «Кукурудзяний ваучер»