Політика конфеденційності даних додатку "Сингента Україна"

Політика конфіденційності

Додаток для мобільних пристроїв «Сингента Україна» (далі – Додаток) знаходиться під управлінням ТОВ «Сингента» (тут і далі - «Сингента», або Контролер даних). Ми піклуємося про конфіденційність Ваших даних. У зв'язку з цим компанія «Сингента» розробила дану політику конфіденційності (тут і далі - «Політика»), мета якої - проінформувати Вас про порядок збору, зберігання і обробки персональних даних та інформації, що надається Вами за допомогою цього Додатку.

Сфера дії цієї Політики. Ця Політика поширюється на «персональні дані та відомості», що збираються нами за допомогою цього Додатку. «Персональні дані і відомості» означають дані, які ідентифікують особисто Вас, як окремо, так і в комбінації з іншою інформацією, доступною нам. Приклади персональних відомостей включають в себе Ваше ім'я, адреса, адреса електронної пошти, та інші відомості, які Ви можете надавати, коли користуєтеся нашим Додатком (наприклад, GPS координати).

Використовуючи цей Додаток, Ви приймаєте практики, описані в цій Політиці. Якщо Ви не згодні з цією Політикою, просимо не використовувати цей Додаток. Ми залишаємо за собою право в будь-який час вносити зміни в справжню Політику. Будь-які зміни вводяться в дію викладенням у новій редакції цієї Політики. Ми рекомендуємо регулярно знайомитися з цією Політикою, щоб бути в курсі будь-яких змін і можливого порядку використання Вашої інформації.

Персональні дані та відомості, що збираються за допомогою нашого сайту

Персональна ідентифікаційна інформація означає інформацію, яка дозволяє нам конкретно знати, хто Ви є або Ваше місцезнаходження. Персональні відомості витребуються при замовленні послуг, реєстрації облікового запису, напрямку нам коментарів чи користування функціями Додатку, які використовують координати Вашого місцезнаходження у поточний час. Наприклад, ці відомості можуть включати в себе Ваше ім'я, адреса (як юридичний, так і фактичний), адреса електронної пошти, відомості про продукцію та галузі. Дана інформація може зберігатися в наших контактних або адміністративних базах даних у зв’язку з минулим чи поточним співробітництвом з Вами або з огляду на те, що, на нашу думку, Вам може бути цікаво отримувати від нас матеріали про нашу діяльність та послуги. Це дозволяє нам більш ефективно управляти нашими відносинами, удосконалювати наш Додаток і послуги, пропоновані Вам, а також здійснювати таргетування матеріалів, які ми можемо направляти Вам, за інтересами.

Окремо ми хочемо повідомити, що данні контактної книги, камери чи мікрофону Вашого пристрою ніяким чином не передаються нам із Вашого пристрою та не зберігаються у наших базах даних.

Неперсоніфікована ідентифікаційна інформація означає інформацію виключно статистичного характеру, яка сама по собі не ідентифікує конкретних фізичних або юридичних осіб, і яка залежить від користування Вами Додатку. Наприклад, ця інформація може включати в себе місце (GPS координати), з якого Ви здійснюєте доступ до Додатку, дату і час доступу. Ця інформація використовується в зведеній формі для підвищення корисності і привабливості Додатку для користувачів.

Угоди, що регулюють використання особливих функцій і захищених паролями розділів

Даний Додаток може містити особливі функції і захищені паролями розділи. При реєстрації для використання особливих функцій або захищених паролем розділів може знадобитися Ваша згода з особливими умовами, що регулюють використання Вами особливих функцій або захищених паролями розділів. У даних випадках буде запитано Вашу пряму згоду з особливими умовами, наприклад, у формі маркування поля або натискання на кнопку, що підтверджує прийняття користувальницької угоди - «Я згоден». Якщо будь-які з положень даного користувальницької угоди відрізняються від положень цієї Політики, положення такої угоди доповнюють або замінюють собою положення цієї Політики, але виключно в частині питань, які регулюються цією угодою.

Використання компанією «Сингента» Вашої персональної інформації

Зазвичай ми використовуємо персональну інформацію, зібрану за допомогою нашого Додатку, для:

·         надання  інформації та послуг, запитуваних Вами;

·         безпеки та запобігання шахрайству;

·         ефективного клієнтського обслуговування;

·         персоналізації використання нашого Додатку;

·         надання Вам спеціальних пропозицій та іншої інформації, яка, на нашу думку, може бути цікава Вам (але тільки з Вашого дозволу);

·         надання Вам відомостей і повідомлень щодо використання Вами нашого Додатку;

·         надання Вам запрошень взяти участь в опитуваннях і надати нам Ваші коментарі;

·         кращого розуміння Ваших потреб та інтересів;

·         вдосконалення контенту, функціоналу і зручності Додатку;

·         вдосконалення наших товарів і послуг;

·         вдосконалення наших маркетингових і рекламних заходів;

·         будь-яких інших цілей, зазначених у діючому повідомленні про конфіденційність або інших угодах між «Сингента» та Вами.
 

Надання компанією «Сингента» спільного доступу до Вашої персональної інформації

Постачальники послуг. Ми надаємо спільний доступ до персональної інформації компаніям і організаціям, які надають послуги від нашого імені, наприклад, компаніям, які надають нам допоміжні послуги (включаючи процесингові послуги, послуги ЦОДів і послуги веб-хостингу), або які допомагають нам здійснювати збут наших товарів і послуг (включаючи сторонні компанії електронної комерції). Ці треті особи в силу дії договорів зобов'язані використовувати персональну інформацію, до якої ми надаємо їм спільний доступ, виключно для надання послуг від нашого імені і з застосуванням комерційно обгрунтованих заходів захисту конфіденційності та безпеки Вашої персональної інформації.

Всередині «Сингента». Ми надаємо спільний доступ до персональної інформації, яка збирається за допомогою нашого Додатку працівникам «Сингента» або інших афілійованих організацій «Сингента» з метою перехресного маркетингу і в інших цілях. Якщо Ви проти надання спільного доступу до Вашої персональної інформації іншим підрозділам «Сингента», Ви маєте право в будь-який час відмовитися, надіславши або письмове повідомлення посадовій особі по конфіденційності даних

Перехід контролю. Ваша персональна інформація може передаватися компаніям, які придбали акції або активи «Сингента», або один з наших бізнесів, наприклад, в результаті продажу, злиття, реорганізації або ліквідації. У разі такого переходу контролю, компанія користується Вашою персональною інформацією з урахуванням реальної політики і заявлених нам Ваших переваг по конфіденційності.

Нормативно-правова відповідність, захист наших прав і прав інших осіб. Ми маємо право розголошувати персональну інформацію, коли ми сумлінно вважаємо, що розголошення відповідає законодавству, постанови суду або порядку. Ми також вправі розголошувати персональну інформацію для запобігання або розслідування можливих злочинів, включаючи шахрайство або крадіжки персональних даних, для примусового виконання або застосування наших умов користування онлайновими ресурсами або інших угод, а також для захисту своїх власних прав або майна або прав власності або безпеки наших користувачів чи інших осіб.

Сукупна інформація. Ми маємо право надавати спільний доступ до демографічної або опитувальний інформації третім особам, однак така інформація матиме анонімну форму і не містить ніяких особистих даних і відомостей. Ми залишаємо за собою право розголошувати Вашу персональну інформацію відповідно до користувацької угоди, з якою Ви погодилися.

загальні рекомендації

Ми поважаємо Ваше право вибирати, якими способами ми збираємо, використовуємо та розкриваємо Вашу персональну інформацію. Ми також надаємо посилання на «відмову» в новинних або рекламних електронних листах, щоб Ви могли проінформувати нас, що Ви проти отримання від нас даної кореспонденції в майбутньому. При створенні Вами облікового запису або особистого профілю у нашому Додатку або інших додатках компанії «Сингента» Ви зможете змінити деякі або всі Ваші настройки конфіденційності на сторінці налаштувань облікового запису або профілю.

прямий маркетинг

Перед використанням Вашої персональної інформації з метою прямого маркетингу (або наданням дозволу на це нашим афілійованим організаціям) ми надамо Вам можливість дозволити або заборонити таке використання Вашої інформації. Ви в будь-який час можете виключити себе з наших прямих маркетингових розсилок, надіславши електронний лист або письмове повідомлення посадовій особі по конфіденційності даних. Просимо вказати Ваші ПІБ, адресу та електронну адресу, щоб ми могли знайти Вас в наших списках розсилки. Після отримання нами необхідної інформації ми видалимо Вас з наших списків розсилки. Просимо дати нам достатньо часу на виконання Вашого вимоги.

Спільний доступ до Вашої персональної інформації

Просимо ознайомитися з розділом «Надання компанією «Сингента» спільного доступу до Вашої персональної інформації», де встановлено порядок надання спільного доступу до Вашої персональної інформації третім особам і наявні у Вас варіанти.
 

Порядок доступу, актуалізації або коригування Вашої персональної інформації

При створенні Вами облікового запису або особистого профілю на одному з наших Додатків Ви зможете здійснювати доступ до або актуалізацію деяких або всіх Ваших відомостей на сторінці налаштувань облікового запису або профілю.

Захист компанією «Сингента» персональної інформації

Ми користуємося комплексною програмою безпеки даних, що включає в себе комерційно обґрунтовані адміністративні, фізичні і технологічні заходи безпеки, для захисту Вашої персональної інформації від несанкціонованого доступу, використання, несанкціонованого або випадкового руйнування, зміни або розкриття. Хоча ми приймаємо комерційно обґрунтовані запобіжні заходи для забезпечення рівня безпеки, ми не можемо гарантувати безпеку інформації, що надається по інтернету або зберігається в наших базах даних.

Транскордонна передача даних

«Сингента» - це швейцарська корпорація зі штаб-квартирою в місті Базель, Швейцарія. «Сингента» використовує веб-сервера і сховища даних в Швейцарії, Франції або інших країнах. Ми маємо право передавати Вашу персональну інформацію нашим постачальникам послуг і іншим особам, які перебувають у Швейцарії, Франції, США або інших країнах, з метою, зазначеною в цій політиці. У різних країнах діють різні закони про конфіденційність і вимоги до неї, і в деяких країнах є менше засобів правового захисту Вашої персональної інформації, ніж в інших країнах. Просимо звернути увагу, що незалежно від місця збору, використання, передачі та зберігання Вашої персональної інформації, якщо вона була зібрана за допомогою цього Додатку, вона буде захищатися положеннями цієї Політики і будь-яких повідомлень про конфіденційність або угод при натисканні, які можна застосувати до Вас.

Використовуючи цей Сайт, Ви даєте згоду на обробку, збір, систематизацію, використання, накопичення і транскордонну передачу персональних даних.

Застосовне право

Справжня Політика регулюється законодавством Швейцарії без урахування принципів колізійного права.

Питання по практикам конфіденційності

При наявності питань по цій Політиці або нашим практикам конфіденційності направте електронного листа або письмове повідомлення посадовій особі по конфіденційності даних (див. Контактні дані на цій сторінці).

Контрактні дані з питань, пов'язаних з політикою конфіденційності:

Syngenta Crop Protection AG

Schwarzwaldallee 215

CH-4058 Basel

Switzerland