План успішного зростання

Які ж саме зобов'язання в рамках The Good Growth Plan ("Плану успішного зростання") взяла на себе компанія "Сингента" у період до 2020 року?

1. Підвищити ефективність сільськогосподарських культур: збільшити середню врожайність основних сільськогосподарських культур у світі на 20 %, не збільшуючи посівні площі, водоспоживання чи засобів виробництва.

2. Врятувати більше сільськогосподарських земель: підвищити родючість 10 млн га сільськогосподарських угідь, які знаходяться на межі деградації.

3. Сприяти підвищенню біорізноманіття: підвищити біорозмаїття на 5 млн га сільськогосподарських угідь.

4. Розширювати можливості дрібних сільгоспвиробників: охопити 20 млн дрібних сільгоспвиробників і допомогти їм збільшити продуктивність своїх господарств на 50 %.

5. Підвищити безпеку праці: провести навчання з охорони праці для 20 млн фермерів, особливо в тих країнах, що розвиваються.

6. Запровадити справедливі умови праці в усіх ланках логістичного ланцюжка.

Виконання зобов'язень The Good Growth Plan ("Плану успішного зростання") 

Глобальні результати за 2016 рік

 

 

Результати в Україні

 

В України ми взяли на себе зобов’язання до 2020 року підвищити ефективність вирощування таких важливих культур як кукурудза (8%) та  соняшник (15%) без збільшення посівних площ, водоспоживання та інших витрат. Було  відібрано господарства з трьох областей – Вінницької, Київської та Черкаської, які погодилися взяти участь у виконанні цього зобов’язання. Експерти нашої компанії розробили для кожного господарства так званий протокол, результатом виконання якого і стане підвищення врожайності обраних культур.  У 2016 році було досягнуто підвищення ефективності вирощування  в середньому по  господарствам: кукурудзи – на 5.5%, а соняшнику – на 6, 7%.

Друге наше зобов’язання спрямоване на вирішення не менш нагальної проблеми сільськогосподарського виробництва – врятувати якомога більшу кількість сільгоспугідь від деградації.  Реалізуємо наш проект, який до речі розрахований на 5 років починаючи з 2015 року, на 280 га фермерського господарства «Широкоступ», що у Кагарлицькому районі Київської області. Це звичайне середнє господарство, має в обробітку кілька тисяч гектарів землі і, головне, його керівництво зацікавлене у збереженні сільгоспугідь. ми залучили науковців профільних інститутів, які досліджують ґрунти у господарстві і дають рекомендації щодо заходів для їх відновлення. Ці дослідження фінансує компанія «Сингента», а господарство зі свого боку зобов’язується слідувати цим рекомендаціям за власний кошт. Далі відбувається моніторинг змін у стані ґрунту, визначається наскільки зберігається гумус і зменшується ерозійні процеси.

Ще одне зобов’язання, яке взяла на себе Syngenta  в Україні - навчання працівників фермерських господарств правилам безпечного виробництва. Ми усвідомлюємо нашу відповідальність щодо забезпечення безпеки життя та здоров’я людей у сільському господарстві, тому постійно вдосконалюємо навчальні програми. Фахівці компанії у 2016 року провели практичні тренінги і навчальні семінари для майже 700 аграріїв, де розповіли про заходи безпеки та правила при роботі із засобами захисту рослин. 

Яким чином компанія "Сингента" робить внесок в досягнення цілей сталого розвитку ООН виходячи за рамки "звичайного бізнесу" ?


У 2015 році 193 держави-члени Організації Об’єднаних Націй одностайно прийняли нову глобальну програму сталого розвитку, що містить 17 цілей, яких світ має досягнути до 2030 року. Нові цілі мають забезпечити інтеграцію зусиль щодо економічного зростання, прагнення до соціальної справедливості і раціонального природокористування, що потребує глибоких соціально-економічних перетворень в Україні та нових підходів до можливостей глобального партнерства. Компанія «Сингента» може вплинути на досягнення цілей сталого розвитку ООН через дотримання шести зобов'язань, закріплених в «Плані успішного зростання», над якими ми працюємо спільно з виробниками с/г продукції, державними установами і некомерційними організаціями та які співвідносяться з шістьма найважливішими цілями ООН.