Україна

You are here

Share page with AddThis

Інформаційний лист щодо заборони продажу підробленої продукції групи компаній «Сингента»

Захист городу, саду, газону
12.03.2018

У зв’язку з тим, що останнім часом стали частішими випадки продажів підробок продукції ТОВ “Сингента” та інших компаній групи “Сингента” (далі – продукція Компаній), ТОВ “Синген...

Як придбати якісні засоби захисту рослин? 

На ринку дрібнофасованих ЗЗР представлені різні фірми-виробники і дистриб’ютори. З огляду на високий попит водночас із торгівлею доброякісною продукцією процвітає торгівля фальсифікатом. На жаль, багато покупців з різних причин (значно нижча ціна, відсутність інформації про продукт тощо) віддають перевагу підробкам. Купуючи фальсифікат, Ви наражаєтесь на значні ризики, а саме: 

 — забруднення продуктів харчування небезпечними речовинами;

 — забруднення ґрунту, води;

 — вплив на здоров’я працюючих;

 — часткова або повна втрата врожаю.

Щоб уникнути придбання фальсифікованого продукту, радимо купувати препарати компанії «Сингента» у спеціалізованих магазинах із продажу засобів захисту рослин та насіння, а також у мережах супермаркетів «Епіцентр», «Леруа Мерлен», «Практикер» і «Нова Лінія». Перелік магазинів ви знайдете тут: https://www.syngenta.ua/kontaktna-informaciya-0. У разі виникнення сумнівів щодо оригінальності продукції, обов’язково зберігайте касовий або товарний чек та упаковку від насіння, засобів захисту рослин. Чек — це документ, який потім можна пред’явити в будь-якій інстанції, щоб довести свою правоту. Не соромтеся поцікавитися у продавців наявністю Сертифікату якості на препарат (номер партії на сертифікаті повинен збігатися з номером на упаковці препарату).

Варіанти фальсифікату

Деякі ознаки оригінальності продукції компанії "Сингента"

* Діагональний захисний напис відсутній на упаковках з поліамідним бар’єрним слоєм, а саме на упаковках наступних препаратів: Скор 2 мл, Топаз 3 мл, Матч 4 мл, Ампліго 4 мл, Актелік 6 мл и Вертімек 10 мл.