Лінтур для дач та городів

ЛІНТУР

КРАЩА І ШВИДША ДІЯ ПРОТИ БУР’ЯНІВ

Лінтур® — системний гербіцид для знищення однорічних і багаторічних дводольних бур’янів на газонах. Препарат містить дві діючі речовини: триасульфурон — інгібітор синтезу амінокислот, і дикамбу — регулятор росту. Завдяки поєднанню двох діючих речовин Лінтур® швидко знищує листовий апарат і кореневу систему бур’янів. Крім того, діюча речовина триасульфурон забезпечує ґрунтову дію препарату, попереджуючи проростання насінин бур’янів. Гербіцид Лінтур® ефективно знищує понад 200 видів однорічних і багаторічних бур’янів. Належить до малотоксичних препаратів (ЛД50>2000 мг/кг).

Максимальна кількість обробок за сезон — 1.

Термін очікування після обробки — 10 днів.

Паспорт препарату

Повна назва
Лінтур 70 WG, в. г.
Препаративна форма
Вододисперсні гранули
Вміст діючої речовини
41 г/кг триасульфурону; 659 г/кг дикамби у формі солі натрію
Клас токсичності
Класифікація ВООЗ: III
Хімічна група
Сульфонілсечовини, похідні бензойної кислоти
Упаковка
1,5 г (пакет)

Застосування

Пакет 1,5 г розраховано для обробки 100 м2 газону. Вміст пакета розвести в 3–5 л води і рівномірно обприскати газон, не допускаючи перекриттів. Обробку проводити в суху безвітряну погоду не раніше, ніж через 2–3 дні після скошування. Зернові культури* обприскують від стадії 4-х листків до кінця фази кущіння культури включно.

Оптимальна стадія розвитку бур’янів: сім’ядолі — 2 пари справжніх листків, осоти — розетка, підмаренник — 2–5 кілець. Оптимальна температура для застосування — від +10°С до +25°С. Якщо очікуються морози, не слід обробляти посіви препаратом.

КультураНорма витрати
препарату, мл/сотку
Норма витрати робочої рідини, л/соткуШкідливі об’єкти
ЗЕЛЕНІ ГАЗОНИ1,53–5Однорічні і багаторічні дводольні бур’яни
ОЗИМА ПШЕНИЦЯ*, ЯРИЙ ЯЧМІНЬ*1,53–5Однорічні і багаторічні дводольні бур’яни

* Дозволено застосовувати в промисловому секторі.