Україна

You are here

Share page with AddThis

Потужний механізм успіху 2017 року

У новому році в чотирьох містах України продовжує працювати «Майстерня аграрія», цей потужний механізм успіху. Понад 1000 сільгоспвиробників стали учасниками щорічних конференцій «Сингента», які відбулися в Харкові, Києві, Одесі, Тернополі й Полтаві.

У доповідях експертів компанії йшлося про підвищення рентабельності польових культур, про основні ризики, які можуть виникнути в аграрному сезоні 2017 року, та про нові ефективні рішення для їх мінімізації.

Кукурудза, олійні й зернові культури та нові фінансові програми компанії «Сингента» — основні теми цих конференцій. Зернові культури мають велике господарське значення в нашій країні, адже під ними в Україні зайнято понад 57 % посівних площ. Ефективний захист цих культур — одна з головних умов для отримання максимальних прибутків. 
Менеджери з маркетингової підтримки зернових культур Світлана Чоні, Валерій Дубровін, Геннадій Тарасенко презентували аудиторії стратегію захисту зернових культур відповідно до сезону й регіону. Гості конференції дізналися про ефективність інноваційного протруйника Вайбранс Інтеграл, нового гербіциду широкого спектра дії Пріма Форте та гібридного ячменю Хайвідо, у якого вищий потенціал порівняно із сортом. 
Окремо увагу присвятили новим фунгіцидам Бонтіма і Магнеллота їхньому місцю в системі захисту 2017 року, а також інсектициду Енжіо, який є основним рішенням у боротьбі зі шкідниками.

ПРЕЗЕНТАЦІЇ З КОНФЕРЕНЦІЙ

Ми раді поділитися із вами презентаціями, що були показані на конференціях у 2017 році.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Оберіть найбільш цікаву конференцію, аби подивитись фотографії про неї.