Клуб стратегічних партнерів

Фото з партнерами

Минулого тижня ми разом з Агріко Україна і Papas у рамках Клубу стратегічних партнерів зібрали на картопляних полях представників усіх провідних торгових мереж України, а також представників ресторанного бізнесу. Зустріч була неймовірно продуктивною й цікавою, надихнула на нові проєкти та якісні зміни ринку.

Польовий клас

Неабиякий інтерес у гостей викликав польовий клас, де можна було ознайомитися з вирощуванням картоплі в промислових масштабах, побачити надзвичайне розмаїття сортів картоплі для різних типів споживання та їхні відмінності.

Семінар

Послухати про протокол безпечності компанії «Сингента», мета якого — отримати безпечний і якісний урожай, саме такий, який потрібний на полицях крамниць. Під час заходу його учасники проговорили різні аспекти вирощування картоплі, важливість агросервісів і те, скільки праці й натхнення треба виробникові, щоб отримати такий урожай.

На «Картопляній Майстерні» обговорили сучасний європейський тренд Zero Pesticides Products, відзначили важливість аналізу на залишки діючих речовин в продуктових органах, регламентованого застосування засобів захисту рослин на полі та сталого підходу до виробництва.
Завдяки якісній співпраці між усіма гравцями ринку наш кінцевий споживач отримує якісний продукт українського виробництва, який уже незабаром буде на полицях магазинів.