Україна

You are here

Share page with AddThis

Фюзілад Форте 150 ЕС к. е. — вибірковий системний посходовий гербіцид для боротьби з багаторічними й однорічними злаковими бур’янами в посівах культурних рослин. Препарат проникає через листя й інші зелені частини та розноситься по всіх органах бур’янів, зокрема й до кореневої системи. Найкращий ефект досягається під час активного росту бур’янів у теплу погоду за температури не нижче +15°С, коли однорічні бур’яни перебувають у фазі 2–4 листки, а багаторічні мають висоту 12–15 см. Загибель бур’янів настає через 4–5 днів після застосування: рослини поступово жовтіють, буріють і відмирають. Термін прояву гербіцидної дії залежить від погодних умов і виду бур’янів. Відсутня фітотоксичність для культур, на яких зареєстровано препарат. Препарат належить до малотоксичних (ЛД50>2000 мг/кг). Нетоксичний для бджіл, безпечний для довкілля.

Максимальна кількість обробок за сезон — 2.

Термін очікування після обробки: без обмежень.

Паспорт препарату

Повна назва
Фюзілад Форте 150 ЕС, к. е.
Препаративна форма
Концентрат емульсії
Вміст діючої речовини
150 г/л флуазифоп–П–бутилу
Клас токсичності
Класифікація ВООЗ: III
Хімічна група
Похідні арилоксифеноксипропіонової кислоти (ФОПи)
Упаковка
100 мл (флакон)

 

Застосування

Залежно від виду бур’янів 100 мл препарату достатньо для обробки до 10 соток (див. таблицю). Препарат містить поверхнево-активні речовини, для ефективної дії яких дуже важлива концентрація робочого розчину. Тому найкращий ефект досягається при застосуванні 2–3 л робочого розчину на 1 сотку. Обприскування проводять свіжоприготовленим розчином у безвітряну погоду. Якщо протягом найближчих 2–3 годин очікується дощ, обробку не проводити.

КультураНорма витрати
препарату, мл/2—3л води
Норма витрати робочої рідини, л/соткуШкідливі об’єкти
МОРКВА, ЦИБУЛЯ ВСІХ ГЕНЕРАЦІЙ, ТОМАТИ, ОГІРКИ, КАРТОПЛЯ, КАПУСТА, ВИНОГРАДНИКИ, ЦУКРОВИЙ БУРЯК, ПОЛУНИЦІ**, МАЛИНА**, СМОРОДИНА**, БАШТАННІ КУЛЬТУРИ**, ГОРОХ*10 / 202–3Однорічні злакові/ Багаторічні злакові

* Дозволено застосовувати в промисловому секторі.
** Виявлено високу ефективність препарату при проведенні наукових досліджень. Результати апробовано, очікується реєстрація.

БагаторічніОднорічні
ПИРІЙ ПОВЗУЧИЙМИШІЙ ЗЕЛЕНИЙ І СИЗИЙ
СВИНОРІЙ ПАЛЬЧАСТИЙКУРЯЧЕ ПРОСО
СОРГО АЛЕПСЬКЕМЕТЛЮГ ЗВИЧАЙНИЙ
 ВІВСЮГ
 ПАЛЬЧАТКА КРИВАВО-ЧЕРВОНА
 ЛИСОХВІСТ
 ПАДАЛИЦЯ ЗЕРНОВИХ