Україна

You are here

Share page with AddThis

БЛАГОДІЙНІСТЬ ТА СПОНСОРСТВО

«Сингента» приділяє значну увагу благодійності та проєктам спонсорської допомоги.

В полі зору нашої уваги проєкти, націлені на збереження та підтримку здоров’я, освітні та менторські проєкти для дітей у складних життєвих обставинах, підтримка та допомога проєктів  надзвичайних ситуацій.

Наглядовою радою сформован пул партнерів та організацій, яким компанія, згідно політикам та внутрішнім правилам надає спонсорську та благодійну допомогу.

ВГО «Даун синдром»

Кожного року «Сингента» підтримує громадську організацію «Даун синдром».
Наприкінці березня в офісі, ми робимо благодійний ярмарок, продаємо різнокольорові шкарпетки та підтримуємо світовий яскравий флешмоб Lots of socks. Кошти, які вдалося виручити із продажу шкарпеток ми передаємо ВГО «Даун Синдром». Таким чином всі наші співробітники виражають свою підтримку та солідарність людям із хромосомною аномалією.
Ще одна активність, до якої співробітники із задоволенням долучаються – це турнір з боулінгу «Кубок відкритих сердець».
Мета турніру — збір коштів, необхідних для роботи програм Центру раннього розвитку дітей із синдромом Дауна, якими опікується всеукраїнська благодійна організація «Даун Синдром».

МБФ «Дитячий соціально-реабілітаційний центр «Сонячне світло»

Протягом кількох років ми підтримуємо Дитячий соціально-реабілітаційний центр «Сонячне світло».

Компанія підтримує заходи, направлені на соціалізацію, реабілітацію та формування навичок самостійності, які отримують діти- сироти та діти, які були позбавлені батьківського піклування, підопічні реабілітаційного центру.  Ми бачимо ефективність та провідні методики у сфері соціальної роботи, педагогіки та психології, за якими працюють фахівці центру. Тому підтримка та надання посильної благодійної допомоги – це один із пріоритетних напрямків благодійної складової компанії.

У 2020 році – компанія профінансувала програму «Педагогіка пригод», в рамках якої 15 підопічних центру мали змогу виїхати в Закарпатську область, та опанувати зимові види спорту. 

Дитячий будинок «Надія»

В 2015 році «Сингента» познайомилася з дитячим будинком «Надія».

Колеги відвідували заклад, як волонтери в рамках внутрішньої корпоративної соціальної відповідальності. Кожного року, напередодні Дня Святого Миколая, офіс «Сингенти» відкриває свої двері учням, які приїжджають до нас, та проводять благодійний ярмарок. Діти роблять своїми руками різноманітні поробки, дуже гарні речі, які за годину розлітаються між співробітниками.

Таким чином, ми підтримуємо ініціативу  підлітків, стимулюємо розвивати свої таланти, вдосконалювати навички та інвестувати свій вільний час на освітню справу.

Ми впевнені, що всі навички знадобляться дітям в повсякденному житті, а соціалізація, вміння спілкуватися, знаходити спільну мову з іншими, стануть для них необхідним провідником у самостійному житті.

Співробітники системно приділяють увагу, стають менторами та розвивають необхідні навички у дітей – вихованців дитячого будинку. Також благодійна допомога компанії направлена на поліпшення умов перебування дітей в дитячому будинку.

МетеоЗахист

Життя та здоров'я нашого майбутнього покоління – це найбільша цінність, саме тому ми ініціювали ще один проєкт разом із Українською біржою благодійності у проекті «МетеоЗахист».

«МетеоЗахист» - це проєкт, який страхує аграріїв від можливих збитків в наслідок поганих погодних умов, які спричинили не достатній врожай. До проєкту може долучитися необмежена кількість охочих.

Таким чином, ви захищаєте власний врожай, та долучитесь до доброї справи.

Всі кошти, які буде зібрано, ми направимо на закупівлю необхідного медичного обладнання в лікарню того регіону, який набере найбільшу кількість учасників. Після формування бюджету, у кінці жовтня, буде визначено обладнання, яке ми зможемо закупити на цю суму.

Детальну інформацію про проект «МетеоЗахист», можно дізнатися на сайті, за посиланням: https://www.syngenta.ua/meteozahist-2020 .

Слідкувати за новинами благодійного проекту можна на сайті ubb.org.ua.

COVID-19

Компанія Сингента не залишилася осторонь проблем, які спричинило поширення коронавірусу та всесвітня пандемія.

Ми, як компанія, яка є членом Центру «Розвиток КСВ», долучилась до спецпроєкту «COVID-19: бізнес для громад».

По-перше, було надано матеріальну допомогу для закупівлі палива Департаменту охорони здоров’я Київської області, у яких у підпорядкуванні знаходиться 14 інфекційних лікарень.

По-друге, компанія надала допомогу в розмірі 100 тис. гривень фонду «Крона» на закупівлю засобів індивідуального захисту для Київської та Івано-Франківської області (посилання на новину).

Водночас, ми знаємо, що агро-бізнес є життєво важливим для всієї країни, так як аграріям необхідно продовжити свою роботу, щоб забезпечити населення продуктами харчування. Саме тому, у фокусі залишаються наші співробітники та їх сім’ї. Їхня безпека та здоров’я, на сьогодні, головний пріоритет компанії.