Знищення бур'янів гербіцидами на соняшнику

KV

Гнучкість у виборі гербіциду

Технологія A.I.R.™ — інноваційна технологія для захисту посівів соняшнику від бур’янів і вовчка (на A.I.R.™-гібридах соняшнику), яка дозволяє максимально збільшити врожайність завдяки кращій толерантності культури та унікальній гнучкості у виборі відповідного гербіциду.

ezgif1

Технологія A.I.R.™ — інноваційна технологія для захисту посівів соняшнику від бур’янів і вовчка (на A.I.R.™-гібридах соняшнику), яка дозволяє максимально збільшити врожайність завдяки кращій толерантності культури та унікальній гнучкості у виборі відповідного гербіциду.

Хочете дізнатися більше?
Завантажте PDF брошуру

Хочете дізнатися більше? Завантажте PDF брошуру

Особиста інформація

Особиста інформація

Інформація про господарство

Інформація про господарство

Я ознайомився та зрозумів інформацію щодо обробки персональних даних, що міститься в статті про обробку персональних даних

A.I.R.TM

ІННОВАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ ЗАХИСТУ ПОСІВІВ ГІБРИДІВ СОНЯШНИКУ A.I.R™ ВІД БУР’ЯНІВ ТА ВОВЧКА

Три ключові елементи для росту й розвитку рослин — ґрунт, вода і сонячне світло. Відтепер для соняшнику є й четвертий елемент, який дозволяє йому розкрити свій потенціал, а саме A.I.R.™

Вигоди використання технології A.I.R.™

01

Максимальне розкриття потенціалу гібридів соняшнику

02

Унікальна гнучкість у контролі бур’янів і вовчка

03

Мінімальний ризик впливу післядії

04

«Сингента» — № 1 у соняшнику

Коли мені потрібна технологія A.I.R.™?

Технологія A.I.R.™ забезпечує гнучкість у виборі гербіциду залежно від ступеня засміченості поля.

 • Надійний та економічно обґрунтований контроль бур’янів
 • Гнучкий період застосування
 • Контроль вовчка на основі принципів сталого землеробства
 • A.I.R.™ - гібриди зберігають основні господарські цінності: урожайність, стабільність, посухостійкість, стійкість до хвороб та вовчку тощо
 • A.I.R.™-гібриди зберігають основні господарські цінності: врожайність, стабільність, посухостійкість, стійкість до вовчка та ін.
 • Нова ера гібридів соняшнику. Універсальність і простота використання гербіцидів
ezgif
ezgif

Технологія A.I.R.™ дозволяє застосовувати необхідний гербіцид на основі імазамоксу / імазапіру або трибенурон-метилу (залежно від ступеня засміченості поля і видового складу бур’янів), а також будь-які інші гербіциди, зареєстровані до використання в посівах соняшнику та рекомендовані для гібридів A.I.R.™. Для ефективного контролю вовчка рекомендується застосовувати гербіцид на основі імазамоксу / імазапіру.

На відміну від інших технологій, толерантних до певних гербіцидів, вам не потрібно обирати гербіцид на основі АЛС-інгібіторів одразу при купівлі насіння. Ви можете адаптувати свою систему захисту від бур’янів ближче до часу застосування з урахуванням їх видового складу, ступеня засміченості поля тощо. З технологією A.I.R.™ ви отримаєте:

 • Контроль падалиці традиційного / класичного соняшнику
 • Оптимізацію в контролі бур’янів (залежно від ступеня засміченості)
 • Можливість застосовувати гербіциди, зареєстровані на соняшнику та рекомендовані для гібридів A.I.R.™, на основі імазамоксу / імазапіру
 • Можливість застосовувати гербіциди, зареєстровані на соняшнику та рекомендовані для гібридів A.I.R.™, на основі трибенурон-метилу
 • Відсутність симптомів фітотоксичності yellow-flash (за умови дотримання регламентів застосування певного гербіциду)
 • Мінімізацію ризиків припуститися помилки при обробці

Cтатті

Sunflower
05/20/2022

Технологія A.I.R.™ — універсальна технологія нового рівня

Технологія A.I.R.™ розширює можливості та поєднує найкращі властивості гібридів соняшнику і захист посівів від бур’янів, забезпечуючи при цьому вищий рівень гнучкості та більше переваг, ніж будь-яка інша з наявних сьогодні систем захисту.

Field
05/20/2022

A.I.R.™ Гнучкість у боротьбі з бур’янами

Технологія A.I.R.™ дозволяє проводити обробку різними рекомендованими гербіцидами, тому гербіцидний захист можна адаптувати для вирішення конкретних проблем на ваших полях.

Leafs
05/20/2022

Контроль вовчка у посівах соняшнику. Збереження врожайності

Технологія A.I.R.™ дозволяє застосовувати найрізноманітніші підходи для контролю злакових і дводольних бур’янів, а також вовчка в посівах соняшнику в найоптимальніші періоди.

Дізнайтеся більше про те, як максимально збільшити врожайність за допомогою технології A.I.R.™, від компанії «Сингента».

Запитання і відповіді

Ні, це природна спонтанна мутація, знайдена в дикому родичі соняшнику.

Так, гібриди A.I.R.™, як і більшість отриманих нещодавно гібридів компанії »Сингента», мають усі основні важливі властивості, такі як високий потенціал урожайності, олійність, стабільність, посухостійкість, стійкість до хвороб, стійкість до вовчка, їх адаптовано до певних умов вирощування тощо. Крім того, вони мають нову властивість гербіцидної толерантності — стійкі до гербіцидів на основі як імазамоксу / імазапіру, так і трибенурон-метилу.

Так, гербіциди на основі імазамоксу / імазапіру або трибенурон-метилу на гібридах A.I.R.™ повинні застосовуватися згідно з рекомендаціями зазначених препаратів. У разі недотримання правил використання відповідних препаратів можна спостерігати легке тимчасове знебарвлення (пожовтіння / yellow-flash) частини або всієї рослини, проте компанія «Сингента» ініціювала дослідження щодо відсутності потенційного несприятливого впливу на врожайність. Наразі отримані дані свідчать, що врожайність A.I.R.™-гібридів стабільна і перебуває на рівні врожайності вже існуючих гібридів соняшнику. Є генетична мінливість, тому кожен гібрид A.I.R.™ проходить перевірку на відповідність вимогам застосування гербіцидів, дозволених до використання із системою A.I.R.™, щоб підтвердити її толерантність у комерційних цілях.

Можна використовувати всі гербіциди, зареєстровані та рекомендовані до застосування на гібридах A.I.R.™. Норми й умови внесення повинні відповідати рекомендаціям, зазначеним на етикетці певного гербіциду, з урахуванням видового складу бур’янів, стадій їх росту й розвитку та рівня засміченості. Можливі різні стратегії досягнення балансу між витратами й ефективністю. Компанія «Сингента» надасть індивідуальні рекомендації, адаптовані під місцеві умови.

Це не рекомендується; на гібридах A.I.R.™, як і на будь-яких інших толерантних до гербіцидів гібридах, які реалізуються компанією Syngenta, суміш грамініцидів (інгібіторів ацетил-СоА карбоксилази) з гербіцидами-інгібіторами АЛС може викликати антагонізм і знизити ефективність дії на бур’яни. Syngenta рекомендує використовувати продукти на основі інгібіторів ацетил-СоА карбоксилази та АЛС послідовно (з проміжком мінімум 10-15 днів між застосуванням). В технічній брошюрі буде наведена повна інформація стосовно того, що можна застосовувати для додаткового контролю бур’янів, наприклад, інгібітори ацетил-СоА карбоксилази або вироби на основі імазамоксу.

Тільки гербіциди, рекомендовані до використання на гібридах A.I.R.™, продемонстрували належну безпеку для культури та свою ефективність. Відповідно, компанія «Сингента» рекомендує саме їх до застосування. Продукти, які не були рекомендовані, але зареєстровані для використання на гібридах A.I.R.™, можуть застосовуватися згідно з інструкціями, проте на власний ризик користувача.

Будь-який гербіцид, що не є інгібітором АЛС (група HRAC 2), забезпечує контроль падалиці традиційного / класичного соняшнику і так само контроль падалиці A.I.R.™-гібридів. Наприклад, більшість інгібіторів 4-гідроксифенілпіруват-діоксигенази (ГФПД) або ауксинових гербіцидів, що їх застосовують на зернових і злакових культурах, забезпечать повний контроль падалиці гібридів A.I.R.™. Під час відсутності культур можна використовувати гліфосат. Повну інформацію буде надано в технічній брошурі.