Україна

You are here

Share page with AddThis

Контактна інформація

Головний офіс компанії «Сингента» в Україні:

Заходьте до нас:

 

Дзвоніть нам:

03022
м. Київ,
вул. Козацька, 120/4
  Тел.: +38 (044) 494 17 71
0 (800) 50 04 49
(безкоштовно зі стаціонарних телефонів в межах України)
Факс.: +38 (044) 494 17 70

Як проїхати

 

Форма зворотнього зв'язку

Завантажити документ чи фото
Файл не повинен перевищувати 5 MB
Дозволені формати файлів: jpg jpeg gif png txt doc docx xls xlsx pdf ppt pptx pps ppsx odt ods odp
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
15 + 0 =
Впишіть результат арифметичної дії. Наприклад, якщо вказано "1+3", то впишіть "4"
Регіональні представники компанії «Сингента»
 

Менеджери по роботі з агрохолдингами

Сергій Баб'як
Керівник групи по роботі з ключовими клієнтами
тел.: +38 (067) 555 27 93
Sergiy.Babyak@syngenta.com
Кириленко Георгій
Північ
тел.: +38 (067) 555 49 79
Heorhiy.Kyrylenko@syngenta.com
Санін Євген
Центр
тел.: +38 (067) 329 96 28
Eugene.Sanin@syngenta.com
Дацків Іван
Захід
тел.: +38 (067) 555 24 05
Ivan.Datskiv@syngenta.com
Штурмаревич Леонід
Захід
тел.: +38 (067) 555 25 01
Leonid.Shturmarevich@syngenta.com
Садовий Сергій
Південь-Схід
тел.: +38 (067) 555 49 93
Sergiy.Sadoviy@syngenta.com
Сергій Рождественський
Експерт з продажів (нові продукти та кукурудза) м. Київ
тел.: +38 (096) 351 13 69
Sergii.Rozhdestvenskyi@syngenta.com

Центральний бізнес регіон (Київська, Вінницька, Черкаська, Житомирська області)

Струмінський Юрій
Директор Центрального Бізнес-регіону(м. Умань)
тел.: +38 (067) 555 28 01
Iurii.Struminskyi@syngenta.com
Волинець Іван
Черкаська обл.
тел.: +38 (067) 555 28 73
Ivan.Volynets@syngenta.com
Галасун Валентин
Черкаська обл.
тел.: +38 (067) 976 02 10
Valentyn.Galasun@syngenta.com
Діхтяренко Володимир
Київська обл.
тел.: +38 (067) 555 49 69
Volodymyr.Dihtyarenko@syngenta.com
Ільченко Леонід
Житомирська обл.
тел.: +38 (067) 359 80 11
Leonid.Ilchenko@syngenta.com
Клименко Володимир
Черкаська обл.
тел.: +38 (067) 555 28 79
Volodymyr.Klymenko@syngenta.com
Бокач Олександр
Київська обл.
тел.: +38 (067) 555 49 59
Oleksander.Bokach@syngenta.com
Хмарський Олег
Київська обл.
тел.: +38 (067) 555 49 94
Oleg.Khmarskyi@syngenta.com
Шевцов Віталій
Вінницька обл.
тел.: +38 (067) 555 28 91
Vitaliy.Shevtsov@syngenta.com
Шевчук Богдан
Житомирська обл.
тел.: +38 (097) 577 94 16
Bogdan.Shevchuk@syngenta.com
Вістяк Віктор 
Вінницька обл.
тел.: +38 (067) 555 28 71 
Viktor.Vistiak@syngenta.com
Юрій Сорока
Експерт з продажів напрямку цукровий буряк та ріпак. Вінниця.
тел.: +38 (067) 555 27 98
Yuriy.Soroka@syngenta.com

Західний бізнес регіон (Львівська, Рівненська, Закарпатська, Хмельницька, Тернопільська, Івано-Франківська, Чернівецька області)

Голиняк Валерій
Директор Західного Бізнес-регіону (м. Хмельницький)
тел.: +38 (067) 555 27 31
Valeriy.Golynyak@syngenta.com
Лепський Сергій
Волинська, Рівненська обл.
тел.: +38 (067) 555 27 36
Sergiy.Lepskiy@syngenta.com
Хавро Василь
Тернопільська обл.
тел.: +38 (067) 555 27 39
Vasiliy.Khavro@syngenta.com
Гадзало Андрій
Львівська, Закарпатська обл.
тел.: +38 (067) 555 27 30
Andriy.Gadzalo@syngenta.com
Клімов Ігор
Хмельницька обл.
тел.: +38 (067) 555 27 35
Igor.Klimov@syngenta.com
Романюк Василь
Івано-Франківська, Чернівецька, Тернопільська обл.
тел.: +38 (067) 555 27 38
Vasyl.Romanyuk@syngenta.com
Шмига Руслан
Хмельницька обл.
тел.: +38 (067) 555 27 40
Ruslan.Shmiga@syngenta.com

Південний бізнес регіон (Одеська, Херсонська, Миколаївська області)

Пшець Наталія
Директор Південного Бізнес-регіону (м.Миколаїв)
тел.: +38 (067) 443 74 75
Nataliya.Pshets@syngenta.com
Ненартович Андрій
Одеська обл.
тел.: +38 (067) 555 29 37
Andriy.Nenartovych@syngenta.com
Войцеховський Іван
Одеська обл.
тел.: +38 (067) 555 29 30
Ivan.Voytsehovskiy@syngenta.com
Зубенко Володимир
Миколаївська обл.
тел.: +38 (067) 555 24 06
Volodymyr.Zubenko@syngenta.com
Євген Абатуров
Миколаївська обл.
тел.: +38 (067) 555 25 91
Eugene.Abaturov@syngenta.com
Каплін Олександр
Херсонська обл.
тел.: +38 (067) 555 29 31
Oleksandr.Kaplin@syngenta.com
Микола Глущук
Херсонська обл.
тел.: +38 (067) 555 28 19
Mykola.Glushchuk@syngenta.com
Вячеслав Перцьовий
Експерт з продажів (спеціальні культури та овочі). Херсонська обл.
тел.: +38 (097) 952 29 64
Vyacheslav.Pertsyovyi@syngenta.com

Південно-східний бізнес регіон (Запорізька, Дніпропетровстка, Кіровоградська області)

Руслан Корольчук
Директор Південно-східного бізнес-регіону (м. Дніпропетровськ)
тел.: +38 (067) 555 42 59
Ruslan.Korolchuk@syngenta.com
Ревенко Микола
Кіровоградська обл.
тел.: +38 (067) 555 42 64
Mykola.Revenko@syngenta.com
Сергій Тихонський
Запорізька обл.
тел.: +38 (067) 555 28 43
Sergiy.Tnykhonskiy@syngenta.com
Куйбіда Олександр
Кіровоградська обл.
тел.: +38 (067) 555 42 60
Oleksandr.Kuybida@syngenta.com
Макаренко Андрій
Дніпропетровська обл.
тел.: +38 (067) 555 42 62
Andriy.Makarenko@syngenta.com 
Овчаренко Віктор
Запорізька обл.
тел.: +38 (067) 555 42 63
Viktor.Ovcharenko@syngenta.com 

Північний бізнес регіон (Полтавська, Чернігівська,Сумська області)

Воропін Олександр
Директор Північного Бізнес-регіону (м. Полтава)
тел.: +38 (067) 329 58 90
Oleksandr.Voropin@syngenta.com 
Андрієнко Євген
Полтавська обл.
тел.: +38 (067) 555 24 10
Evgeniy.Andrienko@syngenta.com 
Бойко Андрій
Чернігівська обл.
тел.: +38 (067) 555 29 13
Andriy.Boyko@syngenta.com
Голобородько Володимир
Полтавська обл.
тел.: +38 (067) 555 26 54
Volodymyr.Goloborodko@syngenta.com 
Гриценко Ігор
Сумська обл.
тел.: +38 (067) 555 29 14
Igor.Grytsenko@syngenta.com
Здор Сергій
Чернігівська обл.
тел.: +38 (067) 555 29 15
Sergiy.Zdor@syngenta.com 
Кас'ян Олександр
Сумська обл.
тел.: +38 (067) 555 29 17
Alexander.Kasyan@syngenta.com 
Кириленко Микола
Полтавська обл.
тел.: +38 (067) 555 49 77
Mykola.Kyrylenko@syngenta.com 

Східний бізнес регіон (Харківська, Луганська, Донецька області)

Панасенко Олег
Директор Cхідного бізнес-регіону (м. Харків)
тел.: +38 (067) 555 49 90
Oleg.Panasenko@syngenta.com
Баранов Віктор
Харківська обл.
тел.: +38 (067) 555 28 93
Viktor.Baranov@syngenta.com 
Дикань Віктор
Харківська обл.
тел.: +38 (067) 555 28 94
Viktor.Dykan@syngenta.com 
Когтенко Андрій
Харківська обл.
тел.: +38 (067) 555 28 95
Andriy.Kogtenko@syngenta.com 
Корніченко Сергій
Донецька обл.
тел.: +38 (067) 555 28 96
Sergiy.Kornichenko@syngenta.com
Андрій Недозим
Луганська обл.
тел.: +38 (067) 555 27 53
Andriy.Nedozim@syngenta.com 
Хасхачих Валентин
Луганська обл.
тел.: +38 (067) 555 29 08
Valentyn.Khashachikh@syngenta.com
Бородін Дмитро
Луганська обл.
тел.: +38 (067) 555 28 70
Dmytro.Borodin@syngenta.com