Україна

You are here

Share page with AddThis

Система “МетеоЗахист” надає можливість надіслати документи до тих анкет, які вже були зареєстровані у системі до 10/04/2017, а також переглянути погоду.

Надіслати накладні можливо до 28/04/2017.

Якщо у Вас є запитання, щодо системи, прохання звернутися до Владислава Войтенка (067) 555 29 03, Олени Корольчук (067) 555 27 49 або Романа Хрипка (067) 555 27 56.


ПРОПОЗИЦІЯ 

Заробляйте більше з інтенсивними технологіями, а ваші інвестиції буде захищено. Використовуючи інтенсивні технології для вирощування кукурудзи або пшениці від компанії «Сингента», ви стаєте учасником сучасної програми страхування — «МетеоЗахист».

 

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ 

Якщо протягом цвітіння і наливу зерна

 

 

буде зафіксовано занадто мало опадів або високі температури 

 

 

 

ВИ ОТРИМУЄТЕ ВІДШКОДУВАННЯ ВАРТОСТІ НАСІННЯ І ЗЗР КОМПАНІЇ «СИНГЕНТА»

 

 

без огляду посівів — лише за даними незалежних метеостанцій

 

ЯК СТАТИ УЧАСНИКОМ 
 

Купуйте насіння і ЗЗР компанії «Сингента»

Не менше, ніж обумовлено мінімальними вимогами

 

ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ І НАДАЙТЕ КОПІЇ НАКЛАДНИХ

ОБЕРІТЬ КУЛЬТУРУ, ПЕРІОД СТРАХУВАННЯ І ТОЧКУ МЕТЕОРОЛОГІЧНИХ ДАНИХ. ПІСЛЯ ЗАПОВНЕННЯ АНКЕТИ ВИ ОТРИМАЄТЕ ГРАНИЧНІ РІВНІ ОПАДІВ І ТЕМПЕРАТУРИ, ВІДПОВІДНО ДО ЯКИХ РОЗРАХОВУВАТИМЕТЬСЯ СУМА ВІДШКОДУВАННЯ

 

Отримайте відшкодування

По закінченні обраного періоду, якщо фактичні параметри опадів і температури виявилися гіршими, ніж граничні, ви отримаєте повне або часткове відшкодування витрат на насіння і ЗЗР компанії «Сингента», які надійдуть вам на розрахунковий рахунок

! Вікно для заповнення анкети буде відкрито з 1 по 10 квітня 2017 року.

 

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ УЧАСТІ 

УЧАСНИКОМ ПРОЕКТУ МОЖЕ БУТИ СІЛЬГОСПВИРОБНИК, ЯКИЙ ВИКОРИСТОВУЄ ТЕХНОЛОГІЮ КОМПАНІЇ «СИНГЕНТА» НА ПЛОЩІ НЕ МЕНШЕ НІЖ 100 ГА ВІДПОВІДНО ДО МІНІМАЛЬНИХ ВИМОГ.

Учасник:

Сільгоспвиробник

Культури:

Кукурудза, озима пшениця та озимий ячмінь

Області розташування посівів:

Харківська, Луганська, Донецька, Запорізька, Одеська, Миколаївська, Херсонська, Дніпровська, Кіровоградська

Мінімальний пакет для кукурудзи:

Насіння та один гербіцид (будь-які)

Мінімальний пакет для пшениці і ячменю:

Один гербіцид, один фунгіцид та один інсектицид (будь-які)

Підключення до програми:

10/04/2017

Покриття витрат:

Вартість насіння і ЗЗР без ПДВ до $50 на 1 га

Ризики:Посуха в період цвітіння і наливу зерна

Форма виплати відшкодування:

 Безготівкове зарахування коштів

Розрахунок відшкодування:

Відповідно до фактично зафіксованих значень денних температур і суми опадів протягом обраного учасником періоду та для обраної точки метеорологічних даних. Постачальник метеоданих — незалежна компанія MeteoGroup

ВІДГУК УЧАСНИКА

«Торік нам справді пощастило — ми вперше взяли участь у програмі захисту від посухи “МетеоЗахист” компанії “Сингента”. Суть програми проста: якщо в період її дії (у нашому випадку з 20.06.2016 до 31.07.2016) буде зафіксовано малу кількість опадів або дуже високі температури, компанія-страхувальник поверне визначену частину коштів за насіння й ЗЗР. Я погодився, до того ж для цього треба було тільки заповнити анкету. Жодних страхових внесків робити не потрібно, оглядів посівів теж. Часто виникає недовіра до вітчизняних страхових компаній, але тут жодних сумнівів у тому, що нам не заплатять, не було, адже програму запропонувала “Сингента” — потужна швейцарська компанія, а такі компанії дуже відповідально ставляться до свого іміджу».

Дмитро Ільїн, 

заступник директора ТОВ «Хеліантус»