Україна

You are here

Share page with AddThis

Що таке фінансові рішення

Компанія «Сингента», крім якісного насіння й ЗЗР, технічної підтримки й  консультаційних послуг, робить ще один крок назустріч своїм клієнтам. «Фінансові рішення» – це насамперед наша підтримка в сьогоднішніх складних умовах. Участь у програмах «Фінансових рішень» – це взаємовигідне  партнерство, захищеність і можливості для розвитку вашого бізнесу.

Олександр Лапа, 
директор відділу продажів

 

 

Ми розробляємо «Фінансові рішення» для своїх клієнтів, щоб вони могли почуватися захищено і водночас отримувати високі прибутки. 

По-перше, ми допомагаємо реалізувати сільгосппродукцію за вигіднішими цінами. По-друге, захищаємо ціни на майбутній урожай від падіння. По-третє, пропонуємо інструменти, які мінімізують вплив погодних ризиків.

Ми міжнародна швейцарська компанія, у нас є потрібні знання й досвід, щоб зробити такі інструменти простими і надійними в українських реаліях.

Хелен Феірлемб, 
керівник групи з розвитку бізнесу

helen.png

Контакти

 

ЯК СТАТИ УЧАСНИКОМ

1. Визначте суму, яку ви плануєте використати для купівлі насіння й ЗЗР компанії «Сингента».

2. Надішліть запит на адресу [email protected] і неодмінно вкажіть програму, культуру, обсяг, період і місце поставки зерна.

3. Менеджер, відповідальний за програму, зв’яжеться з вами, запропонує ціну, пояснить усі деталі та підготує документи для участі.

МетеоЗахист

Заробляйте більше з інтенсивними технологіями, а ваші інвестиції буде захищено....

Форвард Плюс

Для створення справжнього партнерства, ми поставили себе на місце виробника та зробили...

Агрі Плюс

Для лідерів агробізнесу компанія «Сингента» розробила програму «Агрі Плюс» з...

Підтримка

Компанія «Сингента» пропонує всім партнерам, дистриб’юторам та сільгоспвиробникам...