Україна

You are here

Share page with AddThis

КОМЕРЦІЙНИЙ НАПРЯМОК

Протягом року на цій сторінці ми публікуємо інформацію про можливості стажування в київському офісі та наших лабораторіях, що знаходяться в Хмельницькому, Одесі, Харкові та Білій Церкві.

Що отримує стажер програми за комерційним напрямком?

  • Можливість ефективно поєднувати навчання та роботу, оскільки стажування передбачає часткову зайнятість — 20 годин на тиждень, які стажер може відпрацювати у зручний для себе час.
  • Здобуття практичних навиків у професійній сфері, адже ви виконуватимете реальні бізнес-завдання.
  • Знайомство з принципами роботи компанії світового рівня, яка працює в понад 90 країнах світу, із загальною кількістю співробітників більше ніж 28 000!

Крім того, наші стажери отримують грошову винагороду за стажування та безкоштовні обіди в офісі!

Слідкуй за оновленнями на нашому сайті та на сторінці у Facebook або надсилай резюме на поштову скриньку: [email protected]!

Студенте, розкриймо твій потенціал разом!

Шукаємо стажера у відділ фінансових рішень!

Вакансії
13.09.2017

Розпочинаємо пошук стажера за програмою стажування «Студенти Сингенти» (комерційний напрямок). Цього разу стажування передбачає підтримку відділу фінансових рішень, розпочнеться...

Шукаємо стажера у відділ HR!

Вакансії
18.09.2017

Розпочинаємо пошук стажера за програмою стажування «Студенти Сингенти» (комерційний напрямок). Цього разу стажування передбачає підтримку відділу HR в головному офісі Компанії в...