Засоби захисту рослин компанії Сингента

 

Ґрунтово-кліматичні умови України дають змогу одержувати високі врожаї основних сільськогосподарських культур. Завдяки нашому широкому портфоліо безпечних та ефективних продуктів захисту сільськогосподарських культур ми покращуємо врожаї та здоров’я людей на усіх стадіях агротехнічного процесу.

 
Технологія обробки насіння Сингенти допомагає рослинам у критичній стадії росту розвинути сильне коріння,– основу для високоякісного врожаю, що стане запорукою відповідності результатів Вашої праці світовим стандартам. Наші інсектициди та фунгіциди захищають врожаї від комах та хвороб і покращують життєздатність рослини.


Наші гербіциди допоможуть Вам контролювати бур’яни та запобігати їхньому росту. Окрім того, застосування гербіцидів дасть Вам можливість зменшити або повністю виключити ручний чи механізований обробіток, що у свою чергу запобігає ґрунтовій ерозії та зменшує втрату вологи. 
Сучасні хімічні технології також допомагають зменшити втрати врожаю під час посухи або спекотної погоди.

 

рынок система сзр биологические производители cредства биологический ззр сингента средств агротехнические химической для защиты украины метод сельскохозяйственных україни засоби растений захисту украина рынок система сзр

Увага! Каталоги компанії «Сингента» завжди з Вами у Вашому смартфоні!

Каталог продуктів Сингенти та умови їх застосування, сервіси для клієнтів та контакти спеціалістів компанії тепер завжди із Вами завдяки програмі для мобільних пристроїв «Сингента Україна»!

Завантажте програму на свій смартфон і у Вас завжди із собою буде надійний помічник у Вашій нелегкій праці, адже після встановлення програма не потребує доступу до Інтернету для своєї роботи! 

 

Проскануйте QR код своїм смартфоном, щоб закачати програму:

Або натисніть на відповідний банер нижче, якщо зараз Ви знаходитесь на сайті за допомогою iPhone/iPad або за допомогою смартфону або планшету на базі ОС Android:

 

Для ОС Android

Для iPhone/iPad

рынок система сзр биологические производители cредства биологический ззр сингента средств агротехнические химической для защиты украины метод сельскохозяйственных україни засоби растений захисту украина рынок система сзр биологические производители cредства биологический ззр сингента средств агротехнические химической для защиты украины метод сельскохозяйственных україни засоби растений захисту украина рынок система сзр биологические производители cредства биологический ззр сингента средств агротехнические химической для защиты украины метод сельскохозяйственных україни засоби растений захисту украина