Україна

You are here

Share page with AddThis

ТОМАТИ ЗАКРИТОГО ҐРУНТУ

Виробництво овочів у закритому ґрунті є надзвичайно кропіткою та високотехнологічною працею, яка потребує знань не тільки технологій вирощування, а й ринків збуту. Всі ці знання і визначають напрями й обсяги інвестицій. Незважаючи на всі складнощі, виробництво овочів у закритому ґрунті є найбільш стабільною, прибутковою сферою сільського господарства.

Компанія «Сингента» є світовим лідером у виробництві насіння томатів та перців для закритого ґрунту. Головне завдання для виробника, незважаючи на пору року, — обрати культуру, затребувану на ринку, та гібрид, який зможе дати необхідну кількість якісної продукції в період максимального попиту.

Лідерами серед овочів, які вирощуються в теплицях, залишаються томат і огірок.

А основою виробництва овочів у закритому ґрунті є отримання максимального валу якісної продукції, що забезпечить високу фінансову віддачу з 1 м² теплиці.

Селекцію компанії спрямовано на створення найпродуктивніших гібридів з урахуванням вимог виробника і кінцевого споживача готової продукції. При виборі гібрида зважають на кілька основних показників: ранньостиглість, якість, розмір плоду, період віддачі урожаю й адаптивність рослини до нестабільних погодних умов. Інвестиції в насіння від компанії «Сингента», поєднані з вашим досвідом і нашими рекомендаціями, завжди дають гарний результат.

Конвеєр овочевих культур для закритого ґрунту