Технологія ENERG’HILL®

Перевага Energ’Hill® полягає у суттєвому збільшенні цінності насіння і реалізації генетичного потенціалу гібридів завдяки активації ростових процесів. Для відбору насіння використовується спеціально створене обладнання САТ-scan. Завдяки цьому здійснюється ключовий аналіз, під час якого за допомогою рентген-проміння сканується внутрішня структура клубочка і насінини, що дозволяє отримати об’ємне зображення зразка. Внутрішня будова насінин різної якості  має такий вигляд:

Базуючись на результатах сканування, проводиться точне налаштування гравітаційного столу, яке в подальшому використовується для кожної окремої партії на насіннєвому заводі. Далі відбувається активація насіння (priming). Це комплекс численних прийомів, які здійснюються на трьох рівнях, а саме на рівні клітини, насінини та проростка. У кінцевому підсумку з кожної насінини отримуємо одну здорову рослину, насіння проростає швидше і одночасно, проростки не потерпають від стресів, рослини в полі інтенсивніше формують листову поверхню, краще використовують найкорисніше весняне тепло і світло. Завдяки цьому зменшується конкуренція рослин, вирівнюється висота розміщення кореневої шийки, забезпечується висока кінцева густота останніх. При високому насиченні цукровими буряками сівозміни доводиться сіяти далеко не по кращих попередниках, а при великих об’ємах посівної важко дотриматися оптимально стислих термінів сівби, доводиться ризикувати і сіяти в надранній період або в більш пізній час. Тому часто стоїть питання простого виживання рослин. Вибір Energ’Hill® зменшує ризики знищення посівів. Лідери буряківництва гідно оцінили переваги нової технології Energ’Hill® і дедалі частіше роблять свій вибір на користь активованого насіння компанії «Сингента».

Технологія Energ’Hill® — успішне рішення, що дозволяє зменшити ризики знищення посівів за умови:

- більш континентального клімату;

- ранніх або пізніх термінів сівби;

- неоптимальних попередників.

Гібриди компанії «Сингента» активовані за технологією ENERG’HILL®

ОККА


Гібрид для інтенсивних технологій. Гібрид урожайно-цукристого напряму. 

Особливості. Характеризується високою урожайністю та цукристістю при вирощуванні за інтенсивними технологіями. Добре реагує на внесення підвищених норм мінеральних добрив, інтенсивно накопичує цукор за умови якісного захисту від листкових хвороб. Коренеплоди відзначаються високою лежкістю та придатністю для довготривалого зберігання. 

Стійкість. Стійкий до ризоманії та ураження кагатною гниллю. 

Строки сівби, збирання. Ранні та середні. 

Рекомендації щодо вирощування. Екологічно пластичний гібрид, придатний для вирощування в усіх регіонах бурякосіяння.

СИ БАДІЯ


Відмінна технологічність. Гібрид урожайно-цукристого напряму. 

Особливості. Класичний гібрид урожайно-цукристого типу, забезпечує високий збір цукру завдяки ідеальному поєднанню високої урожайності та цукристості. А завдяки високій технологічній якості сировини даний гібрид характеризується низькими втратами цукру при переробці. 

Стійкість. Стійкий до ризоманії та церкоспорозу. 

Строки сівби, збирання. Середні та пізні. 

Рекомендації щодо вирощування. Для умов Центральної та Західної України.