Соціально-освітній

○○○

STEM

STEM — Science (наука), Technology (технології), Engineering (інженерія), Math (математика) — освітній, профорієнтаційний проект, спрямований на учнів старших класів, який у 2015-му з ініціативи Центру  Розвитку Корпоративної Соціальної Відповідальності (КСВ) успішно стартував і в Україні. 

У рамках проекту «Сингента» активно розробляє свою серію інтерактивних навчально-пізнавальних лекцій у тематичному блоці «Біологія та агрономія» для старшокласників, які стоять на порозі вибору майбутньої професії.  Хто такий агроном, які його обов’язки,  чим займаються менеджери з польових та біологічних досліджень, як виробляють насіння — про це та інше ми говоримо з учнями під час зустрічей. Ми розповідаємо майбутнім абітурієнтам про перспективи аграрної сфери, зокрема, розбиваємо стереотипи, які існують у молоді з цього приводу, а їх, повірте, дуже багато.

Юні слухачі також мають гарну нагоду ближче познайомитися з діяльністю міжнародної компанії:  відвідати R&D-станцію та науково-діагностичний центр, здобути нові знання й навички, якими діляться досвідчені фахівці галузі сільського господарства, і краще усвідомити перспективність  й актуальність професії агронома та суміжних агроспеціальностей.

Головною метою є показати, що Україна — це аграрна країна і що саме за сільським господарством наше майбутнє, а спеціалісти — випускники сільськогосподарських вузів стануть тими кадрами, які будуть дуже цінуватися на ринку праці України і матимуть гідну заробітну плату.

Ми вважаємо, що молоді потрібно продемонструвати, якою цікавою та перспективною може бути робота аграрія, адже кожен третій долар, який отримує наша країна, приносить саме сільське господарство.

Співпраця зі спеціалізованими навчальними закладами

○○○

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (НЕНЦ)

У 2016 році НЕНЦ та компанія «Сингента» підписали меморандум про співпрацю.

Головна мета — розвиток талановитої молоді в аграрній сфері та популяризація професії аграрія.

Навесні 2016-го учні НЕНЦ спільно з фахівцями нашої компанії  провели закладання польових дослідів з вивчення сучасних гібридів овочевих культур на навчально-дослідній ділянці.

Восени компанія «Сингента» виступила партнером першого Всеукраїнського форуму юних аграріїв, який пройшов в Одесі, у таборі «Молода Гвардія». Аграрні гуртки, презентації дослідів, агроквест та екскурсії до клієнтів і в лабораторію компанії «Сингента» — все це було частиною форуму, у якому взяли участь 113 дітей зі всієї України.

○○○

Мала Академія Наук (МАН)

Починаючи з 2014 року юні натуралісти та екологи МАН відвідують дослідну станцію та лабораторію компанії «Сингента» у Білій Церкві. Візитери мають змогу дізнатися про важливість фітопатологічної діагностики посівного матеріалу, моніторинг шкідників та збудників інфекцій у період вегетації рослин й аналіз якісних показників зібраного врожаю. Наші менеджери організовують практичний курс, який дозволяє учням власноруч продіагностувати насіннєві інфекції та шкідників за симптоматичними ознаками й ідентифікувати збудника під мікроскопом.

Під час семінару на дослідній станції діти можуть впевнитися, що робота в аграрній галузі відрізняється від загальноприйнятих уявлень про неї, так як зараз спеціалісти у цій сфері працюють на надсучасному обладнанні та застосовують прогресивні технології. Менеджери з біологічних досліджень демонструють гостям весь ланцюг вирощування сільськогосподарських культур. На кожному етапі учні можуть не тільки спостерігати і ставити запитання, але й самостійно випробовувати деякі машини. Юні академіки проходять  всі етапи підготовки насіння до посіву, калібрування, очистку та протруювання.

Глибокі теоретичні знання і неоціненний практичний досвід — два основні критерії професіонала аграрної сфери. Ми дуже раді, що маємо можливість працювати з молодим поколінням, і впевнені, що нашу країну чекає прекрасне аграрне майбутнє, а ми з задоволенням допоможемо розкрити потенціал молодих аграріїв.

○○○

«Твоє майбутнє в Агро»

Восени 2016 року ми почали роботу над проектом «Твоє майбутнє в Агро», який має на меті  об'єднати зусилля бізнесу для підвищення обізнаності молоді про професії в аграрній сфері, що сприятиме усвідомленому кар'єрному вибору молодих людей. У рамках Меморандуму буде створено детальну карту всіх професій аграрної сфери, веб-портал з вільним доступом до інформації для молоді та вчителів по свій країні, а також підготовлені матеріали для проведення спеціальних занять на тему кар'єрного розвитку в школах та ВНЗ.

○○○

УКРАЇНСЬКИЙ ПАКТ ЗАРАДИ МОЛОДІ 2020

Навесні компанія «Сингента» підписала УКРАЇНСЬКИЙ ПАКТ ЗАРАДИ МОЛОДІ 2020.

Підписавши документ, ми зобов’язалися сприяти створенню партнерства між бізнесом та освітнім сектором і забезпечити додаткові місця для стажування та першого місця роботи молоді до 2020 року.