Україна

You are here

Share page with AddThis

Сингента, Сторінка дистриб'ютора

 

Одна з особливостей роботи компанії «Сингента» в Україні – це робота через дистриб’юторську мережу. Ми цінуємо кожного нашого клієнта і ставимося до Вас із особливою повагою.

 

Ми прагнемо відкритих та прозорих стосунків з нашими партнерами та клієнтами, тому пропонуємо Вашій увазі сторінку Дистриб’ютора, на якій Ви можете знайти контактну інформацію відділу з роботи з дистриб'юторами та перелік основних дистри'юторів компанії «Сингента».

 

Сподіваємося, що ця інформація стане Вам у нагоді.

 

 

Офіційні дистриб'ютори

 

Дистриб'ютори напрямку дрібне фасування

 

Контакти відділу з роботи з дистриб'юторами

 

 

Увага! Каталоги компанії «Сингента» завжди з Вами у Вашому смартфоні!

 

 

 

 

Каталог продуктів Сингенти та умови їх застосування, сервіси для клієнтів та контакти спеціалістів компанії тепер завжди із Вами завдяки програмі для мобільних пристроїв «Сингента Україна»!

 

Завантажте програму на свій смартфон і у Вас завжди із собою буде надійний помічник у Вашій нелегкій праці, адже після встановлення програма не потребує доступу до Інтернету для своєї роботи! 

 

Проскануйте QR код своїм смартфоном, щоб закачати програму:

Або натисніть на відповідний банер нижче, якщо зараз Ви знаходитесь на сайті за допомогою iPhone/iPad або за допомогою смартфону або планшету на базі ОС Android:

 

 

Для ОС Android

Android app on Google Play

Для iPhone/iPad

 

купить инсектицид, купить протравитель, купить фунгицид, купить гербицид сингента семена где купить семена сингента сзр купить семена где купить сингента где купить