Сингента, Сервіси

 

Компанія «Сингента» розробила програму підтримки своїх клієнтів під назвою «АгроГід»

 

Наука та високі технології — це те, на що слід спиратися в сучасному аграрному бізнесі

Сьогодні в компанії «Сингента» функціонує чотири діагностичних центри: у Харкові, Білій Церкві, Одесі та Хмельницькому. Діагностичні центри пропонують клієнтам компанії цілу низку технічних сервісів та надають рекомендації технічних експертів, забезпечуючи в такий спосіб максимальний зиск від застосування продуктів «Сингенти».

Діагностичні центри оснащено сучасним високоякісним обладнанням, за допомогою якого працівники лабораторії проводять фітоекспертизу насіннєвого та рослинного матеріалу, ідентифікацію фітопатогенів і токсикогенних видів грибів за допомогою методів молекулярної біології (ПЛР-діагностика), здійснюють біологічну індикацію післядії гербіцидів. З 2014 року компанія «Сингента» в Україні проводить ідентифікацію та встановлює рівень гібридності (типовості) гібридів соняшнику за допомогою ДНК-маркерів.

Компанія «Сингента» приділяє також велику увагу якості застосування ЗЗР, зокрема пропонує своїм клієнтам безкоштовний сервіс контролю якості внесення: аналіз якості обробки насіння протруйником і контроль якості внесення препаратів при обприскуванні, підбір розпилювачів для різних видів застосування ЗЗР та можливість отримати їх безкоштовно в рамках технічної підтримки певних продуктів.

«АгроГід» — це ваш путівник для отримання доброго врожаю та високих прибутків.

   

экспертиза сингента сервисы услуги сингента сервисы исследования лаборатория сингента фитоэкспертиза пцр плр сингента фитопатогены последействие гербицидов мониторинг посевов посевы сингента генетическа экспертиза сингента