Топ питань по Адвіон ®, гель для боротьби з тарганами

Захист від гризунів, тарганів та іншого

Де можна застосовувати продукт Адвіон ® гель? Чи можна його застосовувати в харчовій промисловості? У закладах харчування?

Застосовують у житлових будинках, готелях, місцях громадського харчування, транспорті, складах, офісах і місцях зберігання харчових продуктів та кормів. Наносять гель невеликими кульками (розмір 0,5 см). За високої чисельності наносять 3–5 кульок на 3 погонні метри, за низької — 1–3. При роботі з препаратом  використовувати рукавиці.

Продукт застосовують у сухих чи вологих умовах?

Сухі чи вологі умови не вплинуть на привабливість Адвіон ® гель чи ефективність його діючої речовини. Продукт не можна застосовувати на поверхнях, температура яких перевищує +50 °С (тостери, плити, духові печі тощо). Продукт слід наносити в місцях, які не підлягають вологому прибиранню.

Чи небезпечний гель для нецільових видів?

Адвіон ® гель не становить небезпеки, коли його зберігають, транспортують, використовують і утилізують відповідно до інструкцій на етикетці.

Через який час гель висохне?

Це залежить від умов місця нанесення — температури і вологості. Зазвичай приманка починає висихати за кілька днів. Після висихання гель залишається привабливим для тарганів.

Чи захищено картридж Адвіон ® гель від ультрафіолетових променів?

На продукт не впливає УФ-випромінювання, однак зберігайте його подалі від прямих сонячних променів.

Як часто потрібно обробляти приміщення?

Якщо програма боротьби з цільовими об’єктами була успішною і повторне зараження не відбувається, то й повторне лікування не потрібно. Однак рекомендується проводити профілактичні обробки, особливо у багатоквартирних комплексах із потенційною новою інфекцією, кожні три місяці.

Чи безпечний Адвіон ® гель для навколишнього середовища?

Завдяки процесу біоактивації, який керується природними ферментами комах і відбувається лише в їхніх тілах, Адвіон® гель відрізняє цільових комах-шкідників і нецільові види, такі як ссавці. Нецільові організми або не мають необхідних ферментів для деградації індоксакарбу або передусім деградують індоксакарб до неактивних метаболітів альтернативними шляхами.

Адвіон ® гель стає інсектицидом лише після того, як проходить процес біоактивації в організмі тарганів, саме тому продукт має сприятливий екологічний профіль.

Де треба утилізувати картридж після використання?

Картридж утилізують відповідно до місцевих законів і вимог країни щодо утилізації упаковки. Шприц-аплікатор виготовлено зі стовідсотково переробленого і вторинного PET .