Україна

You are here

Share page with AddThis

Деманд ТМ — універсальний препарат для боротьби зі шкідливими комахами в середовищі життєдіяльності людини.

Захист від гризунів, тарганів та іншого
21.10.2020

Разом із людьми проживає велика кількість синантропних комах, які спричиняють значні незручності. До них відносяться таргани, мухи, мурахи, клопи, комарі та інші. Вони завдають шкоди запасам, забруднюють житло, а головне — є переносниками багатьох  хвороб. Харчуючись на сміттєзвалищах, випорожненнях тварин, на органічних рештках, що гниють, комахи переносять до будівель людей збудників таких хвороб, як дизентерія, дифтерія, яйця гельмінтів та інші. Постільні клопи викликають алергію.

В 2018 році компанія «Сингента» зареєструвала новий препарат Деманд ТМдля застосування проти зазначених шкідливих комах на житлових, виробничих, харчових об’єктах, у сферах громадського харчування, торгівлі, транспорту, птахо- та тваринних фермах.

Унікальна препаративна форма — мікрокапсульована водна суспензія надає значні переваги. В Україні переважно застосовують препарати на основі концентратів емульсії, але вони швидше перестають діяти на агресивних поверхнях, натомість корисна дія на шкідливі організми зменшується, у приміщенні тривалий час після обробки відчувається запах препарату.

Низка переваг Деманд ТМ дозволяють йому бути поза конкуренцією з іншими подібними засобами, а саме:

  • Оптимізований розмір капсули (мікрокапсули Деманд ТМ дуже дрібні) забезпечує відмінне покриття будь-яких поверхонь та краще підхоплення комахами.
  • Стінки капсул захищають діючу речовину від руйнування  ультрафіолетовим випромінюванням та агресивних поверхонь (бетон, штукатурка, пористі ПВХ), тож препарат захищений довше. Завдяки своїй формуляції забезпечується довготривала (до 16 тижнів) залишкова активність препарату.
  • З одного боку дія на шкідливих комах відбувається тільки при контакті з мікрокапсулою, коли її вміст вивільняється. З іншого, для загибелі шкіднику достатньо контакту лише з однією капсулою препарату, що робить Деманд ТМ  надзвичайно ефективним, зменшує його витрати та є безпечнішим.
  • Діюча речовина лямбда-цигалотрин має потужний «нокдаун»-ефект, тобто загибель шкідника настає дуже швидко.  
  • Важливо й те, що завдяки такій препаративній формі після обробки на поверхні не залишається плям і немає запаху — період від обробки до безпечної експлуатації приміщення дуже короткий.

Для професійного та побутового застосування норма витрати становить 12,5–25 мл на 100 м2 .

Обробляють місця можливого скупчення комах та шляхи їх проникнення у приміщення.

Таргани: обробляють плінтуси, біля труб водопостачання, під мийками, поблизу вентиляційних шахт.

Мухи: теплі сонячні стіни, віконні рами, плафони.

Мурахи: мурашині стежки, місця навколо дверей, вікон.

Клопи: очищають підлогу та поверхні за допомогою пилососу перед застосуванням препарату. Обробляють: щілини, плінтуси, сипучу штукатурку, за рамками ліжка та узголів'ям, самі рамки, під ліжками та меблями. Не обробляти матраци, постільну білизну, м’які  меблі.

Забороняється обробляти: електричні прилади та механізми, які знаходяться під струмом,  кухонні столи, що контактують із харчовими продуктами. Перед обробкою слід винести або щільно закрити акваріуми.

Застосовувати індивідуальні засоби захисту під час проведення обробок.