Безпечне розміщення принад, які застосовують у боротьбі зі щурами й мишами

Захист від гризунів, тарганів та іншого

Гризуни завдають людям великої шкоди. Їх поширення та життєдіяльність впливають на рівень здоров’я населення, екологічний добробут і призводять до значних втрат у галузі харчової промисловості як через споживання продукції, так і її псування. Також за осінь, зиму й весну миші здатні зіпсувати саджанці й бульби, залишені на посадку.

Компанія «Сингента» вивела на ринок України нові родентициди Талон ТМ. Це готові приманки у вигляді гранул і воскових брикетів для боротьби з гризунами. Приманки Талон ТМ високоефективні при одноразовому поїданні гризунами. Достатній об’єм приманки для їх знищення складає лише 5–7 % від добового споживання їжі. Принади дуже привабливі для гризунів, містять  до 14 різних складників, тому гризуни поїдають воскові брикети й гранули, навіть якщо є альтернативні джерела їжі.

Щоб дотримуватися санітарно-гігієнічних норм, ми рекомендуємо використовувати контейнери для родентицидів, призначені для безпечного розміщення принад, які застосовують у боротьбі зі щурами й мишами. 

Експерти відзначають, що культура використання приманок та контейнерів демонструє позитивну динаміку серед населення. Контейнер встановлюють на шляхах ймовірного пересування гризунів до джерел харчування та води (під стінами, огорожами, під накриттям, у кутках). Всередині контейнера  слід розмістити принаду і закріпити її за допомогою пластмасових / металевих стержнів. Можливе розміщення декількох видів принад одночасно. Більшість сучасних контейнерів підходять для всіх типів принад. Як уже зазначалося, родентицид Талон ТМ від компанії «Сингента» представлений у таких препаративних формах, як  гранули та воскові брикети.

Використання контейнерів — це сучасний та екологічний спосіб застосування родентицидів.

Безпека. Адже ваша принада схована від дітей та домашніх улюбленців. Також родентицид Талон ТМ містить Bitrex (Бітрекс) — засіб для запобігання проковтуванню дітьми й дорослими.

Захист навколишнього середовища. У контейнері принада менше розноситься гризунами, що значно знижує небезпеку забруднення родентицидом довкілля або поїдання нецільовими організмами, такими як птахи, їжаки, собаки та ін.

Контейнери для принад (виготовлені з міцного пластику або металу, придатні для використання багато років)  мають  естетичний вигляд, що не порушує інтер'єру приміщень.

Застосування контейнерів дозволяє уникнути знищення приманки під час прибирання.

Контейнер захищає приманку від забруднення і вологи. Родентицид Талон ТМ у вигляді воскових брикетів порівняно з іншими вдвічі довше зберігає свої властивості в умовах підвищеної вологості. Центральний отвір у кожному брикеті дозволяє легко зафіксувати їх у місці та запобігає перенесенню гризунами.

Оскільки в контейнері принади для боротьби з гризунами є ізольованими, розширюється перелік місць використання отруйних речовин у боротьбі з гризунами.

Місцями застосування родентициду Талон ТМ є  склади, прискладські території, сховища, погреби, кормоцехи, господарські споруди, комори, присадибні ділянки, роздрібна торгівля, місця загального харчування.

Родентицид Талон ТМ дозволяє контролювати резистентні популяції гризунів, забезпечуючи виняткові результати при кожному використанні.