Захист культур на присадибних ділянках у літній період

Захист городу, саду, газону

У літній період починається дозрівання та збір врожаю ранніх овочевих і плодово-ягідних культур. Однак у цей час у садках й на городах достатньо різноманітних шкідників та хвороб, які можуть помітно пошкодити плоди або значно вплинути на якість очікуваного врожаю.

Сіра і пеніцильозна гнилі, гірка  глеоспоріозна, фузаріозна гнилі, оливкова пліснява й інші захворювання уражують плоди та ягоди, що дозрівають.За часткового ураження гнилями плоди і ягоди втрачають товарний вигляд та смакові якості, плоди не зберігаються, а за сильного може загинути весь урожай.
Окрім втрати врожаю, гнилі несуть ще одну небезпеку: у процесі життєдіяльності збудники цих хвороб виділяють мікотоксини, антибіотики й деякі інші сполуки, які у сотні разів токсичніші за найсильніші пестициди. Ці речовини можуть провокувати виникнення  алергічних реакцій, мутації клітин, пригнічують імунну систему організму людини, викликають хронічні захворювання тощо.Фітофтороз, альтернаріоз, пероноспороз, кладоспоріоз присутні на овочевих культурах практично весь сезон, але дуже прикро, коли ці хвороби знищують урожай, який уже дозріває.
 Кліщі пошкоджують плодові, ягідні та овочеві культури, зменшуючи кількість і якість урожаю.
 Совки, особливо бавовникова, пошкоджують томати, перець, баклажани від початку цвітіння й до кінця збору врожаю. Серед достатнього різноманіття засобів захисту рослин існує дуже мало препаратів з високою ефективністю, широким спектром дії та, головне, з коротким періодом очікування (строк від обробки до безпечного споживання продукції).

Компанія «Сингента» пропонує низку високоефективних препаратів для захисту продукції, що дозріває, які відповідають усім вимогам, до того ж більшість із них природнього походження.

Квадріс — фунгіцид для захисту багатьох овочевих культур від найбільш розповсюджених хвороб із сильними профілактичною та лікувальною діями. Період очікування при обробці томатів, перцю, баклажанів, огірків складає 5 днів. На пізньостиглих гібридах капусти, призначених для довготривалого зберігання, для захисту від гнилей Квадріс застосовують за 7 днів до збору.  Світч — фунгіцид для захисту багатьох культур від різноманітних гнилей. 


Проклейм — інсектицид для захисту овочевих і плодових культур від комплексу лускокрилих шкідників. На капусті — від совок та капустяної молі, на яблуках — від плодожерок, листовійок і молей. Термін очікування складає 14 днів. На томатах для захисту від бавовникової совки термін очікування — 5 днів. Для захисту овочевих культур і суниці від усіх видів кліщів використовують препарат Вертімек з терміном очікування 7 днів.

Якщо вам необхідна оперативна додаткова консультація, звертайтеся до Консультаційного центру «Сингента» за тел.: 0 800 50 04 49 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів у межах України)


ОСТЕРІГАЙТЕСЯ ПІДРОБОК!
Щоб уникнути придбання фальсифікованого продукту, радимо купувати препарати компанії «Сингента» у спеціалізованих магазинах із продажу засобів захисту рослин та насіння, а також у мережах супермаркетів «Епіцентр», «Леруа Мерлен» і «Нова Лінія». Перелік магазинів ви знайдете за посиланням: 
https://www.syngenta.ua/kontaktna-informaciya-0, розділ «Захист городу, саду, газону» та у додатку для мобільних пристроїв «Енциклопедія гарного врожаю».