Захист цибулинних рослин в осінньо-зимовий період

Захист городу, саду, газону

Стає дедалі холодніше, люди вдягають теплі пальта, а гризуни біжать до домівок або шукають, чим поласувати на присадибних ділянках. Ось тепер і треба потурбуватися про їхні улюблені ласощі — цибулинні рослини, адже за зиму ви можете втратити всі первоцвіти в саду.

Коли настане зима і вашу ділянку вкриє сніг, боротися з мишами буде важче, бо вони весь час проводитимуть під сніговим покривом, який їх захищає. А якщо снігу не буде, їм ще краще. То що можна зробити, щоб первоцвіти тішили вас наступної весни?

Із родентицидом Outcast ™ Талон ви легко й безпечно вирішите це питання. Воскові брикети Outcast ™ Талон — це ідеальний спосіб позбавитися гризунів у приміщеннях і у дворі в умовах підвищеної вологості.

Усі принади розкладають у принадних контейнерах:

Outcast™ Талон, воскові брикети по 40 г два брикети. Першу перевірку проводять через 4 дні. Якщо приманки немає, її поновлюють, якщо приманку з’їдено не повністю, поновлюють до норми. Наступне поповнення проводять через 7 днів.

Також у приміщеннях можна використовувати Outcast™ Талон, гранули по 50 г на станцію.

Приманки розкладають:

- на площі, де ростуть цибулинні рослинки, через 15–20 м;

- по зовнішньому периметру вздовж огорожі через 15–20 м у принадних контейнерах;

- по периметру вдовж стін будівель, сховищ через 15–20 м;

- усередині приміщень.

При закладанні на зберігання для профілактики захворювань важливо витримати (або ретельно обробити) цибулини в розчині протруйника Максим ® і просушити. Це вбереже коштовні цибулини й бульби від багатьох хвороб.

А навесні не забудьте для знезараження нових цибулин перед висадкою в ґрунт замочити їх на 30 хвилин у 0,2–0,4-процентному розчині протруйника Максим ®.

Розчин можна використовувати також для обприскування коренів і кореневищ квіткових культур при діленні кущів. Це дасть змогу уникнути зараження грибними захворюваннями через пошкоджену кореневу систему після ділення.