Україна

You are here

Share page with AddThis

Вітаємо переможців! Урожай із «Сингента» захищай і подарунки забирай

Захист городу, саду, газону
31.03.2021

Вітаємо переможців!

Офіційні правила проведення заходу рекламного характеру (BTL) під умовною назвою «Урожай із «Сингента» захищай і подарунки забирай» (надалі – Акція).

1. Організатор та Виконавці Акції

1.1. Організатором Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «Сингента» (далі – «Організатор»). Місцезнаходження Організатора: Україна, 03022, м. Київ, вул. Козацька 120/4, поверх 3. Код ЄДРПОУ: 30265338.

1.2. Виконавцем Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «МЕНЕДЖМЕНТ ІНТЕРТЕЙМЕНТ ІНДАСТРІ» (далі – «Виконавець»). Місцезнаходження Виконавця: 04080, м. Київ, вул. Кирилівська будинок 13А, офіс №4. Код ЄДРПОУ: 34696168.

Для проведення Акції Виконавець має право залучати третіх осіб.

1.3. Технічний партнер Акції: Товариство з обмеженою відповідальністю «512 ДІДЖИТАЛ» (далі – «Технічний Партнер»), що забезпечує роботу веб-сайту за посиланням: www.syngenta.ua  (надалі – «Сайт»).  Місцезнаходження Технічного Партнера : м. Київ, вул. Тампаре, буд. 13А, Код ЄДРПОУ: 40837287 тел. +380 (67) 430-63-37.

 

2. Мета проведення Акції та інформаційна підтримка Акції

2.1. Метою проведення Акції є рекламування та просування на ринок товарів Організатора Акції, що випускаються під ТМ Syngenta.

2.2. В Акції беруть участь товари, що випускаються під ТМ Syngenta та реалізуються у точках продажу, відповідно до розділу 4 Правил (надалі – «Товари»).

2.3. Інформація про Акцію та Офіційні правила проведення заходу рекламного характеру (BTL) під умовною назвою «Урожай із «Сингента» захищай і подарунки забирай»  (надалі – «Правила») розміщуються на Сайті.

2.4. Номер «гарячої лінії»: 0 (800) 50 04 49. Усі дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів національних GSM-операторів у межах України безкоштовні. Дзвінки з інших телефонів – згідно з тарифами операторів.

 

3. Тривалість проведення Акції

3.1. Акція триває з 00:00 годин 05 квітня 2021 року по 23:59 години 15 червня 2021 року включно (далі – «Період проведення Акції»).

3.2. Період визначення переможців Акції – з 00:00 годин 15 червня 2021 року по 00:00 годин 20 червня 2021 року.

3.3. Період вручення подарунків Акції – не пізніше 30 червня 2021 року включно.

 

4. Територія (місце) проведення Акції

4.1. Акція проводиться точках продажу товарів Організатора Акції, по всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій та територій, на яких проводиться Операція об'єднаних сил, що непідконтрольні українській владі. Перелік точок продажу товарів Організатора Акції можна дізнатись за телефоном гарячої лінії визначеним у п.2.4 цих Правил (далі – «Територія проведення Акції») (далі – «Територія проведення Акції»).

 

5. Учасники Акції

5.1. В Акції можуть брати участь дієздатні фізичні особи-громадяни України, а також іноземні громадяни та особи без громадянства котрі законно перебувають на території України та мають Реєстраційний номер облікової картки платника податків, котрим на момент участі в Акції виповнилося 18 років, мають необхідне технічне забезпечення - мобільний телефон/смартфон з можливість відправляти/отримувати SMS-повідомлення, далі по тексту - «Пристрій», та володіють необхідними вміннями та навичками для використання можливостей власного технічного забезпечення (далі – «Учасник» або «Учасники»).

5.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь:

  • особи, яким на момент проведення Акції ще не виповнилося 18 років, недієздатні, особи, дієздатність яких обмежена;
  • особи, які не виконали умови цих Правил;
  • продавці, продавці-консультанти, інші особи, що здійснюють реалізацію Товару у точках продажу, відповідно до п.4.1. цих Правил;
  • особи, які перебувають у трудових відносинах із Організатором та/або Виконавцем Акції;
  • чоловік або дружина, а також найближчі родичі (дитина, брат, сестра, батько, мати, дід, баба) осіб, перелічених у абз.3 та 4,  п. 5.2. Правил.

 

6. Подарунковий фонд Акції

6.1. Подарунками Акції (надалі разом – «Подарунки») є:

6.1.1. Гарантований подарунок Акції – Родентицидний засіб від гризунів Outcast ™ Талон 100 г. (в гранулах та/або в брикетах). Загальна кількість Гарантованих подарунків Акції обмежена.

6.1.2.  Подарунок Акції – Універсальний подарунковий сертифікат Gift Mall номіналом 2500 грн. (дві тисячі п’ятсот гривень) у формі матеріального носія (пластиковий чи паперовий).

Загальна кількість Подарунків Акції обмежена – 4 подарунки.

Строк дії Подарунку зазначається на ньому.

Правила, умови отримання, використання та реалізації Подарунків, зазначаються на сайті Технічного Партнера 1: www.giftmall.com.ua.

6.2. Характеристики подарунків подарункового фонду Акції (колір, розмір, характеристики тощо) визначаються на розсуд Організатора/Виконавця Акції та можуть відрізнятися від зображень на рекламно-інформаційних матеріалах. Подарунки обміну та поверненню не підлягають. Заміна Подарунків грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається.

6.3. Відповідальність Організатора та Виконавця обмежується вартістю та кількістю Подарунків, передбачених цими Правилами.

Організатор/Виконавець/Технічний Партнер 1 Акції не несуть ніякої відповідальності щодо подальшого використання Подарунків Учасниками Акції після їх одержання, за неможливість Учасників  скористатись наданими Подарунками з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Подарунків.

6.4. Відповідальність за правильність нарахування та своєчасність сплати податків та обов’язкових платежів до бюджету стосовно операцій з вручення Подарунків несе Виконавець Акції.

 

7. Умови участі в Акції, умови визначення переможців Акції

7.1. Для отримання Гарантованого подарунку Акції, Учаснику необхідно придбати Товарів на суму від 200 грн. (двохсот гривень) у точках продажу Товарів визначених у п.п.4.1 цих Правил, протягом  Періоду проведення Акції.

7.1. Для того, щоб взяти участь у супер-розіграші* Подарунків Акції, особі, що відповідає вимогам розділу 5 цих Правил, необхідно:

-     протягом Періоду проведення Акції, отримати Гарантований подарунок Акції та відправити код реєстрації, що міститься під захисним непрозорим scratch-покриттям (що стирається), на лицьовій стороні упаковки Гарантованого подарунку Акції, на короткий номер 3100 за допомогою Пристрою. У випадку вдалої відправки коду реєстрації, на Пристрій Учасника прийде SMS-повідомлення, що код зареєстровано.

*Під «суперрозіграшем» мається на увазі визначення переможців серед усіх учасників Акції, що виконали умови участі у Акції, шляхом випадкового комп’ютерного вибору з Бази учасників, за допомогою сервісу www.random.org. База учасників надається Технічним партнером Акції.

7.2. Один Учасник має можливість брати участь у супер-розіграші (відправити код реєстрації) необмежну кількість разів, при належному виконанні умов цих правил.

7.3. Всі учасники Акції, які виконали умови визначені п. 7.1.,7.2 цих Правил, беруть участь у суперрозіграші Подарунку Акції у період визначений в п.3.2. цих Правил.

7.4. Результати суперрозіграшу та визначення переможців Акції оформлюється Протоколом визначення переможців, що підписується представниками Організатора, Виконавця та Технічного партнера Акції.

7.5. В момент визначення 4 (чотирьох) Переможців Акції, згідно п.7.2. Правил, Організатором/Виконавцем Акції складається перелік з 3 (трьох) резервних Переможців, які можуть отримати Подарунок Акції, згідно п.8.3 Правил. Такий перелік відображається у Протоколі визначення переможців.

7.6. По завершенню Періоду проведення Акції, участь в Акції Учасника неможлива.

7.7. Учасник зобов’язується самостійно забезпечити можливість отримання вхідних дзвінків на номер мобільного телефону, з якого ним був відправлений код реєстрації.

7.8. Виконавець/Організатор/Технічний партнер/Технічний Партнер 1 Акції не несуть відповідальності за неможливість відправити коду реєстрації з технічних причин, в тому числі через несправність Пристроїв або не функціонування мереж провайдерів телефонного зв’язку.

7.9. У випадку виникнення питань щодо реєстрації Учасників Акції та інших питань щодо проведення Акції, Учасники Акції повинні звертатися до за підтримкою за телефоном  Гарячої лінії вказаному у п. 2.4 та відповідно до умов в п. 9.1-9.3 цих Правил. Якщо Учасник Акції з технічних питань не звертається до технічної підтримки у вищевказаний спосіб, Виконавець/Організатор звільняються від відповідальності за такими питаннями Учасників.

 

8. Порядок та строки отримання Подарунків

8.1. Гарантований подарунок Акції вручається Переможцю в Період проведення Акції, в точках продажу згідно п. 4.1. цих Правил, одразу після придбання Переможцем Товару відповідно до умов цих правил. Для вручення Гарантованого подарунку Акції Переможцю, надання Переможцем  будь-яких документів та/або даних, що дають можливість ідентифікувати отримувача, не вимагається.  

8.2. Переможець Акції отримує Подарунок Акції після проведення супер-розіграшу (відповідно до п.7.2 Правил), у період визначений в п. 3.3. цих Правил, шляхом відправки Подарункового сертифікату Gift Mall у формі матеріального носія (пластиковий чи паперовий) поштовою розсилкою сервісом Нова Пошта від відділення до відділення або іншими службами поштового та кур'єрського зв'язку за рахунок відправника. Також Переможець може отримати свій Подарунок особисто, в попередньо обумовлений час, в місці погодженим з Виконавцем Акції.

8.2.1. Протягом 2 діб після початку Періоду вручення подарунків Акції (п.3.3. Правил), Виконавець Акції інформує Переможців про їхню перемогу в Акції за номерами телефонів, з яких здійснювалась відправка коду реєстрації участі у Акції (відповідно до п.7.2 Правил), а також здійснює уточнення вірності всіх контактних даних та узгоджує умови отримання Подарунку.

8.2.2. У випадку, якщо представник Виконавця Акції зробив 3 (три) нерезультативні дзвінки одному з перших п’яти Переможців протягом доби, право на отримання Подарунку автоматично переходить до резервного переможця згідно цих правил.

8.2.3. Для отримання Подарунку Акції Переможцю Акції необхідно протягом 2 робочих днів після дзвінка Виконавця Акції  з інформуванням про перемогу, надіслати Виконавцю Акції  на електронну адресу [email protected] копії своїх документів:

  • паспорта громадянина України (всіх сторінок, де є записи)/id-картки;
  • довідки про присвоєння податкового номера (РНОКПП, окрім випадку, коли Переможець через свої релігійні переконання відмовився від отримання РНОКПП, про що має відповідну відмітку в паспорті/id- картці;
  • інших документів, необхідних для отримання Подарунку, визначених Організатором/Виконавцем Акції.

Крім того, для отримання Подарунку Акції, Переможець повинен підписати згоду на обробку його персональних даних і заяву-підтвердження про отримання Подарунків під час їх отримання, а також інші документи необхідні для оформлення отримання Подарунків, що визначаються Організатором/Виконавцем Акції.

Переможець має право отримати Подарунок Акції лише після надсилання, підписання (укладання) вищезазначених документів.

8.3. У разі вiдсутностi у Переможця можливості/бажання використати/отримати Подарунок Акції з причин, які не залежать від Виконавця/Організатора Акції, Виконавець /Організатор Акції не сплачують Переможцю жодних компенсацій, пов'язаних з такою неможливістю використання/отримання Подарунку. У такому випадку право отримати Подарунок перейде  до відповідного Резервного переможця з відповідного  Резервного Списку або Організатор Акції використовує такий Подарунок на власний розсуд.

8.4. Виконавець /Організатор Акції/Технічний Партнер   не несуть жодної відповідальності за достовірність інформації, наданої Учасниками Акції, в т.ч. інформації щодо контактів з ними.

8.5. Виконавець /Організатор Акції/Технічний Партнер  не несуть відповідальності за неможливість отримання Переможцем Подарунку у зв’язку з будь-якими обставинами, що знаходяться поза межами контролю Виконавця /Організатора/Технічний Партнер   (відсутність необхідних документів, хвороба, відпустка тощо), за роботу операторів зв’язку України.

8.6. З моменту отримання Подарунку Акції Переможцями Акції, Замовник/Виконавець Акції/Технічний Партнер  не несуть відповідальності за випадкове знищення/втрату чи пошкодження   Подарунку Акції.

8.7. Замовник/Виконавець Акції/Технічний Партнер не несуть відповідальності:

8.7.1. За коректне відображення Додатку на мобільних пристроях:

8.7.1.1. експлуатація яких не має офіційної підтримки виробника на Території проведення Акції, і відбувається на вільний розсуд користувачів;

8.7.1.2. експлуатація яких відбувається з використанням VPN сервісів для перегляду та використання Додатку;

8.7.1.3. роздільна здатність меншої сторони екрану яких менше 360 пікселів;

8.7.1.4. експлуатація яких відбувається з не оновленими до актуальних у часі на протязі терміну проведення Акції операційними системами;

8.7.1.5. які працюють за допомогою операційних систем, експлуатація яких не має офіційної підтримки виробника на території та у строк проведення Акції, та відбувається на вільний розсуд користувачів;

8.7.1.6. які працюють за допомогою неліцензійних операційних систем, та іншого неліцензійного допоміжного програмного забезпечення (антивірусні програми та інші), експлуатація яких не має офіційної підтримки виробника на території та у строк проведення Акції, та відбувається на вільний розсуд користувачів.

8.7.1.7. за коректність та безперебійність Інтернет-з’єднання, що забезпечується постачальником таких послуг.

8.7.1.8. за технічні помилки та/або збої у роботі Додатку, хостингу, що сталися з вини операторів мобільного зв’язку та/або внаслідок низької якості та/або переривання з’єднання мобільного зв’язку та/або внаслідок такого рівня мобільного зв’язку, що не може забезпечити якісну та безперебійну експлуатацію Додатку.

8.7.1.9. у випадку потрапляння електронних листів в папку «Спам», що унеможливило вчасне одержання Учасником Акції повідомлення, надсилання вчасної відповіді та/або спричинило будь-які інші складності у встановленні комунікації

8.7.2. У разі надходження звернень до технічної підтримки, зміст яких викладено у будь-якій формі про некоректне відображення або некоректну роботу Додатку і містить знімки екранів, які було змінено за допомогою інших мобільних додатків або шляхом монтажу графічних зображень, або у будь який інший спосіб.

 

9. Послуги зв’язку

9.1. Детальна інформація про Акцію та підтримка Учасників надається за телефоном Гарячої лінії  0 (800) 50 04 49.

Всі дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів національних GSM-операторів у межах України безкоштовні, з інших телефонів – згідно з тарифами операторів.

9.2. Телефонні переговори операторів Гарячої лінії Акції з Учасником Акції можуть реєструватися засобами технічної фіксації. Учасник своєю участю в Акції надає свою безумовну згоду на таку фіксацію.

9.3. Графік роботи операторів: щодня з 8:00 до 21:00 включно в строк, що вказаний в п. 9.3.1. цих Правил.

9.4. Вартість відправки SMS повідомлення на номер 3100 є безкоштовною для абонентів усіх національних GSM операторів. Послуга тільки для повнолітніх абонентів.
Технічний партнер Акції 2 (власник короткого номеру 3100): ТОВ «Старт-Мобайл» адреса: 03035, м. Київ, вул. Сурікова, буд. 3, корп. 37; тел. технічної підтримки 044 492 27 37 (у будні з 09:00 до 18:00). Дзвінки згідно з тарифами Вашого оператора.

 

 

10. Обмеження

10.1. Одна особа має право брати участь в Акції з використанням лише одного номеру мобільного телефону та однієї адреси електронної пошти (e-mail). В разі виявлення використання однією особою більше одного номеру телефону для участі в Акції, така особа втрачає право на одержання будь-яких подарунків в рамках Акції.

10.2. Ідентифікаторами для оцінки, чи належать декілька телефонних номерів одній особі, є проживання за однією адресою, співпадіння декількох даних.

10.3. Номери телефонів, IP-адреси, поштові адреси та інші дані Учасників Акції, в діях яких було виявлено ознаки зловживань чи шахрайства (завантаження зображення на якому відсутній розрахунковий документ (чек) або зображення з ознаками фотомонтажу, використання будь-яких прийомів або програмного забезпечення, які поставлять такого Учасника у більш вигідні умови у порівнянні з іншими Учасниками) не допускаються до подальшої участі в Акції. У цьому випадку Виконавець залишає за собою право на блокування IP-адрес або Учасника Акції. Рішення про недопущення до подальшої участі в Акції Учасників Акції приймається самостійно Організатором/Виконавцем/Технічним Партнером , і оскарженню не підлягає. Учасники, які були недопущені до подальшої участі в Акції незалежно від моменту недопущення їх до такої участі у Акції (до чи після отримання ними Подарунку), втрачають право на одержання будь-яких Подарунків, не одержаних на момент недопущення Учасника до подальшої участі в Акції, і при цьому не мають право на одержання жодних компенсацій.

 

11. Додаткові умови Акції.

11.1. Всі Подарунки Акції можуть бути отримані Учасниками Акції лише на умовах цих Правил.

11.2. Відповідно до вимог статті 634 Цивільного Кодексу України до договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю у Акції всі Учасники Акції погоджуються з умовами цих Правил та зобов’язуються їх виконувати.

11.3. Усі результати Акції остаточні й оскарженню не підлягають.

11.4. Процедура визначення одержувачів Подарунків не є лотереєю, або іншою, заснованою на ризику грою, і не переслідує мети отримання прибутку.

11.4. Для організації та проведення Акції, а також для здійснення контролю за перебігом Акції Організатор/Виконавець/Технічний Партнер має право залучати будь-яких третіх осіб. Організатор/Виконавець/Технічний Партнер не несуть відповідальності за якість послуг операторів поштового, кур’єрського та телефонного зв’язку, в тому числі, але не обмежуючись, за технічні проблеми з передачею даних при використанні каналів зв’язку під час проведення Акції, роботу операторів зв’язку, будь-які помилки операторів зв’язку, внаслідок яких Учасники Акції не були повідомлені або були несвоєчасно повідомлені про право на отримання Подарунків не змогли зареєструватися у Додатку та ін.

11.5. Ці Правила, а так само як і будь-які зміни до них, набувають чинності з моменту їх розміщення у Додатку.

Ці Правила можуть бути змінені та/або доповнені Організатором протягом всього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил можливі у випадку їх затвердження й оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для розміщення Правил Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту оприлюднення їх у спосіб, передбачений у цьому пункті Правил, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/ доповненнями до цих Правил та умов.

11.6. Організатор/Виконавець Акції залишає за собою право змінювати фонд Подарунків Акції та/або окремих видів Подарунків Акції, або включити в Акцію інші Подарунки, не передбачені цими Правилами.

11.7. Організатор/Виконавець/Технічний Партнер  не несе жодної відповідальності за неотримання будь-яким з Учасників Акції Подарунків Акції, з будь-яких причин, у тому числі з причини невиконання (несвоєчасне виконання) своїх обов'язків Учасниками Акції, передбачених цими Правилами, за настання обставин непереборної сили (форс-мажор), через продовження або посилення обмежувальних заходів, введених рішеннями органів державної влади та/або місцевого самоврядування, у тому числі, тих, що спрямовані на боротьбу з епідеміями, пандеміями, тощо. У цьому випадку Організатор/Виконавець Акції може  прийняти  рішення про відтермінування Періоду проведення Акції або зміну її умов, повідомивши про це Учасників Акції у порядку, передбаченому п.2.2. цих Правил.

11.8. Організатор/Виконавець/Технічний Партнер не бере на себе відповідальності у відношенні будь-яких суперечок стосовно Подарунків Акції. Організатор/Виконавець/Технічний Партнер не вступає в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками/ переможцями Акції і прав на одержання Подарунків Акції. Організатор/Виконавець/Технічний Партнер не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.

11.9. Факт участі в Акції є згодою Учасника на надання персональних даних, у тому числі його прізвища, імені, по батькові, статі, віку, номеру мобільного телефону, адреси електронної пошти, іншої персональної інформації Виконавцеві/ третім особам, визначеним Виконавцем, в зв’язку з визначенням учасника переможцем Акції, та їх обробку Виконавцем Акції  та/або його уповноваженими представниками, включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання (у тому числі на випадок пред'явлення претензій), уточнення (оновлення, зміну), використання (виключно для цілей вручення  Подарунку, індивідуального спілкування з Учасниками в цілях, пов'язаних з проведенням цієї Акції), розповсюдження, знеособлення, блокування, знищення персональних даних в цілях, пов'язаних з проведенням цієї Акції, відповідно до вимог чинного законодавства України.

11.10.   Беручи участь в Акції кожен Учасник Акції тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої інформації, його особистих даних Організатором/Виконавцем/Технічним Партнером , у рекламних цілях (анонси, розсилки листів та повідомлень) та для внутрішніх цілей ТОВ "Сингента", з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього (у разі надання учасником письмової згоди) з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (в т.ч. його імені та фотографії) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації на адреси, вказані учасником Акції при реєстрації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором/Виконавцем та/або будь-якою третьою особою. Усі відео- та фотоматеріали, зроблені за участю учасників Акції, створені під час проведення Акції та/чи у зв’язку з Акцією, є власністю Організатора і використовуються без будь-якого відшкодування, при цьому винагорода за це входить до вартості отриманих Подарунків Акції (без додаткових виплат). Усі права інтелектуальної власності, що виникають у зв’язку з виконанням цього пункту Правил, належать Організатору.

11.11. Персональні дані переможців Акції будуть використовуватися виключно Організатором та/або Виконавцем або уповноваженими ним особами, які діють на основі угод про нерозголошення конфіденційних даних у зв'язку з проведенням цієї Акції та виключно в рамках вручення Подарунків Акції, і не будуть надаватися жодним третім особам для цілей, не пов'язаних з Акцією.

11.12. Відносно всіх персональних даних, наданих переможцями Акції, Виконавець або уповноважені ним особи будуть дотримуватися режиму їх конфіденційності та вживати Акції щодо забезпечення безпеки персональних даних у відповідності до Закону України «Про захист персональних  даних».

11.13. Беручи участь в Акції, кожен Учасник Акції підтверджує, що він ознайомлений з правами, що стосуються його персональних даних, і цим підтверджує, що Організатор Акції та/або Виконавець Акції та інші треті особи звільнені від зобов’язання направляти Учаснику Акції письмове повідомлення про права, мету збору даних та осіб, яким передаються його персональні дані.

11.14. Учасник Акції, що здобув право на отримання Подарунку Акції, не може передавати своє право отримати  такий Подарунок третім особам, у спадщину чи за договором дарування третім особам.

11.15. Переможець Акції, отримуючи відповідний Подарунок Акції, розуміє, що такий Подарунок/Головний подарунок є доходом цього Переможця Акції та вважається додатковим благом, що відображається у податковому розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь такої фізичної особи, та сум утриманого з них податку, згідно з вимогами діючого законодавства України. Та це може, відповідно, вплинути на умови отримання такою фізичною особою – переможцем Акції державної та соціальної матеріальної допомоги, житлових та інших субсидій або дотацій, пільг, компенсацій тощо. Переможець Акції, при цьому, самостійно приймає рішення про участь в Акції та отримання ним Подарунку та наслідки таких дій. Організатор/Виконавець Акції не несуть відповідальності за наслідки отримання Переможцями Акції додаткового блага (доходу) у вигляді Подарунків Акції.

11.16. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором.

11.17. Під час проведення Акції чи після його закінчення Виконавець та/або Організатор не зобов’язані вести переписку  з потенційними учасниками і надавати пояснення в усній чи письмовій формі з питань, що стосуються умов проведення, визначення Переможців Акції на умовах Акції, чи будь-яких інших подібних питань щодо Акції.