Ридоміл Голд та Ревус Топ — надійний захист від основних хвороб овочевих культур, картоплі та винограду

Захист городу, саду, газону

Понад 45 % овочів та 90 % картоплі  вирощуються на присадибних і дачних ділянках, отримати якісний урожай овочевої продукції на яких без застосування засобів захисту рослин неможливо. Так, на невеликих за площею наділах важко дотримуватися сівозміни, тому тут завжди присутній букет найбільш шкодочинних хвороб. Вони значною мірою впливають на смакові якості овочів та їх товарний вигляд, а при сильному розвиткові захворювань можна втратити половину, а то й більше врожаю овочевої продукції.

  • Фітофторознайпоширеніша та найшкодочинніша хвороба пасльонових культур (картоплі, томатів, перцю, баклажанів). Уражує листя, стебла, плоди, бульби. У сприятливі для розвитку хвороби роки втратити врожай можна за 3–4 дні.
  • Несправжня борошниста роса (пероноспороз) уражує сім’ядолі й листя. Найбільшої шкоди завдає огіркам та цибулі. Як іфітофтороз, може знищити рослини за декілька днів.
  • Альтернаріоз уражує листя, стебла, плоди, іноді бульби. Зазвичай перші ознаки ураження з’являються у кінці цвітіння. Може уражуватися розсада. Пошкоджені плоди не придатні до вживання та переробки. На бульбах ознаки хвороби проявляються через 2–3 тижні після збирання.
  • Мілдью — одна з найнебезпечніших хвороб винограду. Пошкоджує листя, вуса, молоді пагони, суцвіття та дозріваючі ягоди. Для захисту від цих і деяких інших хвороб компанія «Сингента» пропонує низку високоефективних фунгіцидів.

Ридоміл Голд МЦ 68 WG, в. г. — це комбінований препарат, що містить дві діючі речовини, після застосування швидко проникає і розноситься по всій рослині, захищаючи не тільки листя та стебла, але й бульби і плоди. Ридоміл Голд має лікувальну, викорінюючу та сильну захисну дії — до 14 днів, що на 4–5 днів довше, ніж у інших препаратів. Застосовують його навіть при початку розвитку хвороби (не більше ніж 5 % уражених рослин). Забезпечує захист картоплі під час зберігання від фітофторозної гнилі бульб. Використовують препарат для захисту картоплі та томатів від фітофторозу, огірків і цибулі від пероноспорозу, винограду від мілдью. Ридоміл Голд має побічну дію на альтернаріоз, буру плямистість та деякі інші хвороби. Зазвичай Ридоміл Голд застосовують у період інтенсивного росту рослин, коли іде накопичення вегетативної маси. Оптимальні строки використання: на картоплі перше профілактичне обприскування проводять у фазі початку бутонізації, друге — на початку цвітіння. За сприятливих для розвитку фітофторозу погодних умов можна провести третє обприскування через 10–14 днів після другого. На томатах перше обприскування проти фітофторозу та альтернаріозу здійснюють перед початком бутонізації, друге — на початку бутонізації-цвітіння, третє (при загрозі розвитку фітофторозу) — через 10–14 днів. На огірках проти пероноспорозу проводять дві обробки: першу в фазі 6–8 листків, другу через 10–14 днів до початку цвітіння. На цибулі також проводять дві  обробки проти пероноспорозу: першу в фазу 5–6 листків, другу через 14 днів. Виноград обробляють проти мілдью до та після цвітіння.


Ревус Топ застосовується для захисту томатів та картоплі від фітофторозу й альтернаріозу і також містить дві діючі речовини. Одна з них, мандіпропамід, частково поглинається листковою поверхнею, захищаючи листок з обох боків і частково лишаючись у його восковому шарі. Така властивість цієї діючої речовини забезпечує довготривалий (до 14 днів) захист від ураження фітофторозом та високу стійкість до змивання опадами. Друга діюча речовина — дифеноконазол — системна, швидко поглинається листковою поверхнею та розноситься по рослині. Дифеноконазол має сильну лікувальну й профілактичну дії проти альтернаріозу, що запобігає розвитку хвороби навіть після ураження. Окрім дії на альтернаріоз та фітофтороз, Ревус Топ має яскраво виражену побічну дію на ризоктоніоз, септоріоз і деякі інші хвороби. Застосовують Ревус Топ у кінці цвітіння і на початку бульбоутворення картоплі, а також на початку зав’язування плодів у томатів після обробки фунгіцидом Ридоміл Голд. У цей період уповільнюється активний ріст рослин, триває оновлення листкового апарату, формується та накопичується майбутній урожай. Саме тому розвиток і поширення фітофторозу й альтернаріозу в цей період може призвести до втрат овочевої продукції. Для запобігання виникненню резистентності та одержання високої ефективності захисту овочевих культур фунгіцид Ридоміл Голд необхідно використовувати не більше трьох разів за сезон і чергувати з обприскуваннями такими препаратами, як Ревус Топ 500 SC, к. с. та Квадріс 250 SC, к. с. І ще одне застереження: не використовуйте фунгіциди як засіб «пожежогасіння», найкраще їхнє застосування — профілактичне або в крайньому випадку при перших ознаках прояву хвороби.

Компанія Syngenta і ТМ «Професійне насіння» пропонують продукти для комплексних рішень, що допоможуть надійно захистити Ваш урожай. Оригінальні препарати від виробника – гарантія якості, ефективності та швидкого результату. Детальніше за посиланням: 

https://semena.in.ua/dobriva_ta_zasobi_zakhistu_1c0/komplekti_1c1?utm_source=sinoptic_branding&utm_medium=banner&utm_campaign=syngenta&utm_term=zzr&utm_content=sinoptic_branding


Остерігайтеся підробок!

Щоб уникнути придбання фальсифікованого продукту, радимо купувати препарати компанії «Сингента» у спеціалізованих магазинах із продажу засобів захисту рослин та насіння, а також у мережах супермаркетів «Епіцентр», «Леруа Мерлен» «Нова Лінія». Перелік магазинів ви знайдете на нашому сайті: www.syngenta. ua та у додатку для мобільних пристроїв «Енциклопедія гарного врожаю». З питань застосування і придбання препаратів звертайтеся до консультаційного центру ТОВ «Сингента» за номером: 0 800 50 04 49 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів).