Актара® — перевірений препарат із новими можливостями

Захист городу, саду, газону
актара

Усім нам добре відомий препарат Актара® з діючою речовиною тіаметоксам уже 20 років на ринку України й набув неабиякої популярності серед садоводів як аматорів, так і професіоналів.

Актара® — один із небагатьох системних інсектицидів, а це означає, що він захищає всю рослину, включаючи молоді пагони. Водночас з огляду на те, що препарат Актара® рухається по рослині тільки вверх, він не накопичується в плодах, овочах і коренеплодах, які набирають пластичні речовини з низхідних потоків. Крім того, це швидкодіючий (близько 15 хв) інсектицид, що вирізняється тривалим захисним періодом (до 24 днів), а також має «вігор»-ефект, тобто підвищує життєві сили рослини.

Методом обприскування препарат застосовується на овочевих, плодових, садових та декоративних культурах і демонструє свою ефективність проти широкого спектра сисних, рівнокрилих хоботних, лускокрилих (у том числі мінуючих) і твердокрилих шкідників.

Однак інсектицид Актара® ефективний і при проливі, свідченням чого є реєстрації в інших країнах і досвід його використання.

Для ґрунтового застосування ефективним є метод внесення Актара® у вологий, але не перезволожений ґрунт проливом у концентрації:

- 6–10 г на 5–10 л води для газону;

- 4–6 г на 2 л для дерев і кущів з розрахунку 6 г на 1 м висоти рослини, але не вище ніж 3 м;

 - 6 г на 3 л води для троянд і декоративних рослин, приблизно 100 мл на рослину.

За ґрунтового застосування для контейнерних рослин препарат вноситься поливом. Завдяки системній дії Актара®, що дуже цінно, одночасно захищає від ґрунтових (мешкають на коренях) і наземних шкідників, навіть тих, які важко знищити, наприклад від щитівки й псевдощитівки. Даний інсектицид ефективний проти ґрунтових мушок, грибних комариків, дротяника, личинки травневого жука, попелиць, трипсів і, як уже зазначалося, псевдощитівок, щитівок та інших прихованоживучих шкідників.