Акція «Урожай подарунків» від компанії «Сингента»

Захист городу, саду, газону

Купуйте продукцію дрібного фасування компанії «Сингента» на суму від 150 гривень та отримуйте подарунки!

Гарантований подарунок: книга з захисту рослин

Кожні 2 тижні розіграш 3-х сертифікатів від інтернет-супермаркету «Розетка» на суму 500 грн. кожен.

Головний подарунок: сертифікат від інтернет-супермаркету «Розетка» на суму 5 000 грн.

Умови участі в Акції:

З 19 березня по 17 червня 2018 року в рамках рекламної Акції «Урожай подарунків» необхідно купити продукцію компанії «Сингента»* на суму від 150 грн. та отримати у продавця  Гарантований подарунок** і Анкету для участі в розіграші подарунків*** Акції.

Умови участі в розіграші подарунків:

•        Купуйте продукцію компанії «Сингента» на суму від 150 грн.

•        Отримуйте у продавця  Анкету учасника Акції.

•        Заповнюйте Анкету та залиште її у спеціальному акційному боксі, що знаходиться у магазині, в якому ви здійснили покупку.

•        Кожні 2 тижні беріть участь у розіграші 3-х сертифікатів від інтернет-супермаркету «Розетка» на суму 500 грн. кожен. Розіграші будуть відбуватися 20 квітня, 7 травня, 25 травня, 8 червня та 6 липня 2018 року шляхом випадкового вибору заповнених Анкет, що  пройшли попередню обробку на коректність та відповідність Умовам Акції.

Результати розіграшів будуть розміщені на сайті компанії «Сингента» www.syngenta.ua 

Організатором Акції є ТОВ «Сингента», що знаходиться за адресою: 03680, м. Київ, вул. Козацька, 120/4, 3-й поверх. Виконавцем Акції є ТОВ «ХАВАС ІНГЕЙДЖ УКРАЇНА», що знаходиться за адресою: 01042, м. Київ, вул. вул. Воздвиженська, 41. Тел.: +38 0444518433. Акція проводиться на території України у магазинах роздрібного продажу продукції компанії «Сингента». Заміна Подарункового фонду Акції на будь-що інше не допускається. Подарунки Акції обміну та поверненню не підлягають. Виплата грошового еквівалента вартості подарунків не допускається.

Додаткова інформація щодо правил та умов Акції «Урожай подарунків», переліку магазінив, які беруть участь в акції надається за телефоном консультаційного центру ТОВ «Сингента» за телефоном: 0 800 50 04 49 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів).

* Під продукцією компанії «Сингента» мається на увазі вся продукція для захисту рослин дрібного фасування компанії «Сингента», яка представлена в магазинах роздрібного продажу, що приймають участь в Акції.

** Право на отримання Гарантованого подарунка має кожен покупець засобів захисту рослин дрібного фасування компанії «Сингента», загальна сума одноразової покупки якого не менше ніж 150 грн. та який здійснив покупку в магазинах, що приймають участь в Акції. Якщо сума покупки перевищує 150 грн, покупець має право на отримання лише одного подарунка за одну покупку.

*** У розіграші сертифікатів від інтернет-супермаркету «Розетка» мають право брати участь всі покупці, які придбали продукцію компанії «Сингента» на суму від 150 грн. та коректно заповнили Анкету учасника Акції в період із 19.03. по 17.06.2018 р.

Кількість подарунків обмежена.