Акція «Подарунки працюють – ви відпочиваєте»

Захист городу, саду, газону


УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ

З 01 квітня по 20 червня 2019 року в рамках рекламної Акції «Подарунки працюють – ви відпочиваєте» необхідно купити продукцію дрібного фасування «Сингента» на суму від 200 грн та отримати у продавця гарантований подарунок** і анкету для участі в розіграші подарунків *** Акції.

УМОВИ УЧАСТІ В РОЗІГРАШІ ПОДАРУНКІВ

• Купуйте продукцію дрібного фасування «Сингента» на суму від 200 грн.

• Отримуйте у продавця анкету учасника акції.

• Заповніть анкету та залиште її у спеціальному акційному боксі магазину, в якому ви здійснили покупку.

• Беріть участь у п’яти етапах розіграшу.

Кожного етапу буде розіграно 1 мультиварку, 1 сушку для фруктів, 1 обприскувач та 7 гамаків. В кінці 5-го етапу буде розіграно суперприз – мотоблок

Розіграш відбудеться 20 квітня, 10 травня, 20 травня, 10 червня, 20 червня 2019 року шляхом випадкового вибору заповнених анкет, що пройшли попередню обробку на коректність та відповідність умовам акції. Розіграш відбудеться з допомогою програми RANDOM.ORG.

Результати розіграшів будуть розміщені на сайті компанії «Сингента» www.syngenta.ua.

Виконавцем акції є ТОВ «РАМ 360», що знаходиться за адресою: 01033, м. Київ, вул. Сім’ї Прахових, 50. Тел.: +38 (044) 536-57-60. Акція проводиться на території України у магазинах роздрібного продажу продукції компанії «Сингента». Заміна подарункового фонду акції на будь-що інше не допускається. Подарунки акції обміну та поверненню не підлягають. Виплата грошового еквівалента вартості подарунків не допускається.

Додаткова інформація щодо правил та умов акції «Подарунки працюють – ви відпочиваєте» надається за телефоном консультаційного центру ТОВ «Сингента» за номером: 0 800-50-04-49 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів).

* Під продукцією дрібного фасування «Сингента» мається на увазі вся продукція для захисту рослин дрібного фасування «Сингента», яка представлена у магазинах роздрібного продажу, що беруть участь у акції.

** Право на отримання гарантованого подарунка має кожний покупець засобів захисту рослин дрібного фасування «Сингента», загальна сума одноразової покупки якого не менше ніж 200 грн та який здійснив покупку в магазинах, що беруть участь у акції. Якщо сума покупки перевищує 200 грн, покупець має право на отримання лише одного подарунка за одну покупку.

***  У розіграші подарунків мають право брати участь всі покупці, які придбали продукцію дрібного фасування «Сингента» на суму від 200 грн та коректно заповнили анкету учасника акції в період із 01.04 по 20.06.2019 року.

Кількість подарунків обмежена.

Остерігайтеся підробок!

Щоб уникнути придбання фальсифікованого продукту, радимо купувати препарати компанії «Сингента» у спеціалізованих магазинах із продажу засобів захисту рослин та насіння, а також у мережах супермаркетів «Епіцентр», «Леруа Мерлен» і «Нова Лінія».

Перелік магазинів ви знайдете на сайті : https://www.syngenta.ua/kontaktna-informaciya-0 та у додатку для мобільних пристроїв «Енциклопедія гарного врожаю».

https://www.syngenta.ua/osterigaytes-pidrobok