Старт інсектицидих обробок посівів озимого ріпаку!

Ріпак озимий

Наразі в різних регіонах України стартували і тривають інсектицидні обробки посівів озимого ріпаку проти стеблових прихованохоботників. Весняна реактивація і вихід жуків із місць зимівлі розпочинається дуже рано, тому важливо спрацювати на випередження і вчасно їх знищити — ще до того як вони спаруються, відкладуть яйця і на посівах культури почне розвиватися нове покоління. Адже личинки, які живляться всередині стебел рослин, завдають їм великої шкоди, спричиняючи втрати врожаю на рівні 18–20 %.

Щоб попередити істотні пошкодження озимого ріпаку стебловими прихованохоботниками та можливі втрати урожаю від них, компанія «Сингента» рекомендує обов’язково обробити посіви сучасним високоефективним інсектицидом Карате Зеон 050 CS, мк. с. (0,15 л/га).

З детальними рекомендаціями щодо регламентів та особливостей застосування цього препарату можна ознайомитись за посиланням: https://www.syngenta.ua/news/ripak-ozimiy/vesnyaniy-zahist-ripaku-insekticidami-kompaniyi-singenta

Варто нагадати, що недавно країни Євросоюзу остаточно заборонили у себе використання інсектицидів на основі хлорпірифосу та хлорпірифос-метилу, а також їх щонайменші залишкові кількості в рослинницькій продукції продовольчого призначення. Обираючи інсектициди для захисту посівів ріпаку, слід зважувати всі потенційні ризики виявлення в експортованому товарному насінні залишків цих діючих речовин.