Україна

You are here

Share page with AddThis

Запорука успiху нового сезону — хiти перцю солодкого Єкла i Люмос!

Насіння овочів
29.01.2018

Беззаперечним лідером серед овочевих культур, які за останні роки показують найбільший приріст у виробничих площах в Україні, є перець солодкий. Запорукою такого зростання популярності даної культури є стабільна середньорічна ціна реалізації, що значно підвищує економічний показник при вирощуванні, а також стале збільшення споживання населенням різних видів даного продукту.

Якщо проаналізувати, то на сьогоднішній день більше ніж 50 % перцю солодкого, що вирощують в Україні, складають сорти й гібриди конічної форми. Даний тип перців вирощується з насіння різних застарілих селекційних груп (місцевої або молдавської селекції), які в більшості випадків не здатні на 100 % задовольнити вимоги виробника, маючи неповний набір стійкості до хвороб і менший потенціал урожайності порівняно з гібридами нової селекції. Аналізуючи культуру, а також з огляду на кількість імпорту можна з впевненістю сказати, що останнім часом дедалі більше людей віддають перевагу для споживання саме свіжому перцю кубоподібного типу.

Компанія «Сингента» має досить великий асортимент різних видів солодкого перцю, однак, зважаючи на сучасні потреби ринку та споживача, пропонує виробнику нові, але вже перевірені українським фермером високопродуктивні гібриди кубоподібного солодкого перцю Єкла F1 та Люмос F1.

Ці гібриди зможуть задовольнити потреби і високі вимоги виробництва даного типу плодів. Гібриди Єкла і Люмос завдяки універсальності можуть вирощуватися як у сегменті відкритого, так і закритого ґрунту з використанням різних типів і рівнів технології та, розкриваючи свій високий потенціал урожайності, стійкості, а якість продукція легко конкуруватиме з імпортом.

Єкла F1

Єкла F1

Гібрид Єкла F1 — це унікальне поєднання ранньостиглості та великого розміру плодів перців. Універсальність даного гібрида дає виробнику можливість отримати ранній урожай у даному сегменті. Вступ у плодоношення через 62–65 днів після висадки — це та перевага, яка суттєво вирізняє даний гібрид з-поміж подібних. Перші збори червоних плодів Єкла можна зробити на 15 днів раніше порівняно з гібридами такого типу. Стабільна маса плоду 220–260 г і правильна форма протягом усього періоду вирощування на фоні насичено червоного кольору (стиглої вишні) — ось ті особливості, які додають популярності даному гібридові. А високий рівень стійкості до фузаріозного в’янення зменшить витрати на захист і збереже максимальну кількість рослин до кінця сезону.

Люмос F1

Люмос F1

Високий показник якості та стабільності зробили Люмос F1 досить популярним гібридом у сегменті жовтих кубоподібних перців. Це гібрид з унікальним салатовим кольором у технічній та яскраво-жовтим забарвленням в біологічній стиглості зі стабільною масою плоду 240–280 г. Люмос має товсту стінку, що дає можливість витримувати довготривале зберігання без втрати якості, а соковитість і смакові властивості змушують покупців повертатися за ним ще раз. Слід також зауважити, що рослина Люмос F1 є досить компактною, дозволяє регулювати навантаження плодами протягом вегетаційного періоду. Має сильну кореневу систему та досить дружну віддачу врожаю.

Підсумком всього вищесказаного може бути як мінімум три переваги, які виробник отримає, ввівши дані гібриди в своє виробництво:

1. Стабільний і довготривалий період плодоношення.

2. Висока якість плодів протягом усього періоду збирання.

3. Високий рівень та повний набір стійкості гібридів до хвороб.

Ми не зупиняємося на досягнутому, а отже, працюємо для добробуту наших виробників і намагаємося створювати гібриди, які забезпечать стабільність, доходність та якість!