Україна

You are here

Share page with AddThis

Весна: час думати про осінь

Насіння овочів
17.02.2020

Матеріали взято із журналу "Овочі та фрукти"

Весна. Час на роздуми спливає, і ми повинні вирішити, що цього року буде рости на нашій землі, які культури, в якій кількості та якими гібридами будуть заповнені наші насадження. Щороку справжній господар аналізує попередній сезон, пропозиції від насіннєвих компаній, вивчає запити покупців та шукає різні можливості збільшити дохід від своєї діяльності.

Сьогодні ми хочемо поговорити про дуже популярну культуру в нашій країні — томат. Томат для відкритого ґрунту буває «процесинговим», тобто призначеним для переробки, що останнім часом викликає неаби- який інтерес у великих господарств, які мають комбайни для збирання і не потребують великої кількості людей. Також є томати «буш» —для свіжого споживання і консервування, які щораз мають менший попит з боку фермера, оскільки ситуація з працівниками з кожним роком стає дедалі складнішою. Не менш серйозними вимогами до виробника, який хоче бути успішним, є надання своїм клієнтам якісного продукту з високими смаковими якостями та необхідність мати широкий асортимент різних гібридів як за кольором, так і за формою плоду, щоб бути присутнім на ринку від першої продукції до морозів. Завдання не з легких, однак, якщо мати це на меті, то всього можна досягти.

Зважаючи на потреби ринку й споживача, компанія «Сингента» пропонує виробнику та приватному сектору для ринку України перевірені вітчизняним фермером високопродуктивні гібриди томата для відкритого ґрунту. Ми не будемо представляти весь асортимент, а зупинимося лише на двох гібридах, які можуть доречно вписатися у ваш набір томатів і точно не залишать байдужими ваших покупців. Це гібриди, назви яких покупці запам’ятають одразу і будуть просити вас постачати саме їх.

Санміно F1 — дрібноплідний томат із сливоподібними плодами для свіжого споживання та переробки. Варто зауважити, що консервовані плоди мають чудовий смак, зберігають привабливий яскраво-червоний колір, не втрачають форми і не розтріскуються. Плоди масою 20–25 г, які мають вміст сухих речовин до 8%, що робить їх не тільки надзвичайно смачними, а ще й економічно вигідними при переробці на пасту, оскільки знижує енерговитрати на приготування.

 • Початок плодоношення — через 65–70 днів після висадки розсади.
 • Компактна, сильна рослина, гарно зав’язує плоди в склад- них умовах.
 • Має потужний листовий апарат, що добре укриває та захищає плоди від сонячних опіків.
 • Відрізняється дружним і концентрованим дозріванням плодів.
 • Плоди з середньою вагою 20–25 г, сливоподібної форми, вирівняні за розміром і формою.
 • Мають чудовий солодкий смак та гарне привабливе забарвлення.
 • Характеризуються дуже високим вмістом сухої речовини — 8 та більше відсотків.

Хапінет F1 — це рожевоплідний детермінантний томат нового покоління, який має надзвичайне поєднання насиченого солодкого смаку і яскравого рожевого кольору. Вирізняється з-поміж рожевоплідних томатів найпривабливішою для споживачів вагою — 220–250 г. Даний томат вільно конкурує з тепличним томатом і завжди продається дорожче за звичайні рожевоплідні томати. Має надзвичайну транспортабельність та добре зберігається в полі.

 • Потужний листовий апарат, гарно вкривається.
 • Гібрид середньораннього строку дозрівання — 65–70 днів від висаджування розсади, 100–105 днів від сходів.
 • Середня вага плоду — 230–250 г, збираються з плодоніжкою.
 • Дуже гарна сила росту. Невибагливий до технології вирощування.

ПРИЗНАЧЕННЯ
Рослина з гарною силою росту й міцним листо¬вим апаратом. Гарно зав’язує та наливає плоди.

ПЛОДИ
Високї якості, 230–250 г,. Дуже міцні та транспортабельні. Всередині насиченого рожевого кольору. Можуть певний час зберігатися в полі без втрати якості плодів. Висока жаро- та посухостійкість.

Стійкість: TMV: 0 / ToMV: 0, 1, 1.2 / Fol: 0-1 (US1-2) / Vd / Va

 

Обидва гібриди неповторні та мають унікальні властивості. Господар для себе може відкрити дуже сильні гібриди, рослини яких невибагливі до умов вирощування, мають високий набір стійкостей та неперевершений смак плодів.

Сподіваємося, що ці гібриди розкриють свій потенціал на ваших полях, зможуть потішити ваших клієнтів своїм смаком, а вас — додатковим прибутком.