Томат YOOM™ виборов золото виставки «Fruit Logistica Innovation Award 2020»

Насіння овочів

Наш новий неперевершений томат фіолетового кольору YOOMТМ завоював престижну (золоту/срібну/бронзову) нагороду провідної виставки плодовоовочевої галузі «Fruit Logistica Innovation Awards 2020», що відбулася у Берліні, Німеччина.

Інноваційний томат YOOM™ вирізняється своїм надзвичайно привабливим фіолетовим кольором та яскравим солодко-кислим смаком «umami» - так званий п’ятий аромат, який підсилює інтенсивність та смак їжі. Наш новий  томат надає споживачеві ще один варіант здорової їжі.

«Ці томати – саме те, що шукають споживачі в продуктовому магазині: вони смачні, корисні та поживні», – каже Ерік Фірвальд (Erik Fyrwald), генеральний директор(CEO) компанії «Syngenta». «Ми вважаємо їх своїм фантастичним досягненням, адже і споживачі, і компанія «Syngenta», і навколишнє середовище залишаться у виграші. Вітаємо всю овочеву команду Syngenta».

Нагорода «Fruit Logistica Innovation Award» (FLIA) щорічно вручається на виставці «Fruit Logistica» у Берліні, Німеччина. Вона відзначає видатні інновації всього ланцюга поставок фруктів і овочів від виробництва до місця продажу. На виставці обирають десять найкращих інновацій міжнародної індустрії свіжих фруктів та овочів.

«Отримання цієї нагороди компанією «Syngenta» свідчить про визнання на світовому рівні її орієнтованості на інноваційність задля задоволення потреб виробників, що прагнуть виростити безпечні для здоров’я та смачні овочі, які споживачі захочуть придбати», – каже Джеремі Шабаніс (Jeremie Chabanis), керівник виробничо-збутового(Value Chain) напрямку для регіону EMEА компанії «Syngenta».

Томати YOOM™ відрізняються також своєю новаторською упаковкою, виготовленою з екологічного картону, що виробляється з деревини з районів сталого лісовпорядкування, яка відповідає вимогам споживачів продуктового ринку до стійкості та безпеки.

Томати YOOM™ зараз доступні в Австралії, Бельгії, Данії, Франції, Греції та Іспанії; незабаром їх почнуть продавати на ринках Австрії, Канади, Німеччини, Швейцарії, Великобританії та США.

Виробництво продовжує зростати та підкорювати нові ринки країн світу.