Україна

You are here

Share page with AddThis

Смак успіху або вирощування томатів в плівкових теплицях

Насіння овочів
12.11.2019

Компанія «Сингента» впевнено крокує назустріч своїм клієнтам! Ми розуміємо, що в умовах високої конкуренції, змін ринку й погодних умов маємо бути ближче до наших партнерів та виробників. Саме тому «СМАК УСПІХУ» був і залишається ключовим слоганом у вирощуванні гібридів закритого ґрунту Демонстраційно-дослідницького центру компанії «Сингента». Адже не лише товарний вигляд  та  вартість продукції важливі для виробників, а й смакові якості, стійкість гібридів до хвороб і стресів, що є  основою   успіху в даному бізнесі.

3–4 жовтня у селі Водяне Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області ДДЦ компанії «Сингента» знову зустрічав гостей. Овочівники цього найкрупнішого тепличного регіону й тепличники з різних куточків України, які вирощують овочі, знайомилися з новинками селекції компанії, маючи змогу на власні очі побачити гібриди різних культур у виробничих умовах.

У ці дні у виробничій  теплиці спеціалісти компанії «Сингента» представили як основні та всім знайомі продукти, так і новинки, що невдовзі вийдуть на ринок і продемонструють фермерам усі свої переваги! Гості заходу могли вільно поспілкуватися, поставити свої запитання та отримати на них відповіді, оглянути рослини й спробувати на смак плоди апетитних томатів, перців, огірків. З-поміж томатів демонструвалися гібриди для літньо-осіннього вирощування: червоні Бодерін і Дантіна, рожеві Мамстон і Ладженда. Також до огляду були представлені гібриди огірка: відомий усім Спіно і новинка селекції гібрид Балкан. З метою розширення лінійки культур для тепличного виробництва «Сингента» представила асортимент  гібридів кубоподібного перцю і технологію вирощування даної культури.      

Аналізуючи ситуацію та відповідаючи на запитання: що ж насамперед цікавить фермера і як зробити правильний вибір для весняного виробництва ранньої продукції сезону-2020 — «Сингента продемонструвала ділянку з гібридами для раннього виробництва.  Зокрема, рекомендувала гібриди томатів Девонет, Капонет, Барібін та огірка Спіно, Балкан з ранньою концентрованою віддачею врожаю, які дозволять отримувати продукцію в період підвищеного попиту та високої ціни. Спеціалісти компанії представили гібриди  та надали інформаційну підтримку, наголосивши на основних перевагах та аспектах їх вирощування.

 

Надранні напівдетермінантні, або просто полудети

Девонет F1надранній  гібрид, плоди привабливого насиченого червоного кольору з високими смаковими якостями і середньою вагою 210–220 г, у перших китицях можуть досягати 260 г. Сильна компактна рослина з короткими міжвузлями. Має сталий розвиток у різних умовах, легко вирощується  в різних типах теплиць. Формує від 7 до 9 китиць. Стабільно зав'язує китиці при навантаженні та в умовах недостатнього освітлення. Має повний набір стійкості з додатковою стійкістю до бурої плямистості.

Капонет F1 — гібрид з високоякісними плодами  стандартного розміру. Напівдетермінантний червоноплідний гібрид з високими показниками врожайності та якості. Має високу концентровану віддачу раннього врожаю. Плоди насиченого червоного кольору, масою 180–200 г  зі  100 % однорідністю, не утворюють пігментних плям при достиганні та  мають високий показник твердості.

Гібрид здатний утворювати носик при використанні гормональних препаратів. Відкрита, сильна, проста у вирощуванні рослина  має стабільні темпи розвитку, формує від 7 до 9 продуктивних китиць. Зав’язує 5–6 плодів у китиці та вирізняється сильною кореневою системою.

 

Бажаючим  вирощувати індетермінантні  високорослі томати  «Сингента» із задоволенням запропонувала для весняного сезону  гібрид Барібін F1.

Барібін F1 — гібрид з плодами масою 180–200 г,  100 % однорідністю,  ранньостиглий  зі здатністю формувати від 12 до 15 продуктивних китиць. Плоди насиченого червоного кольору, округлої форми (не ребристі). Ці властивості роблять Барібін F1 дуже бажаним у сегменті індетермінантних томатів. 

Барібін F1 зав’язує 5–6 плодів, незважаючи на умови вирощування, плоди не втрачають якості при тривалому транспортуванні.  Збалансований розвиток і однорідний налив усіх плодів на рослині, навіть у періоди значного навантаження. Високий ранній і загальний врожай.

 

Прихильникам рожевоплідних томатів пропонуємо звернути увагу на гібрид нової генерації Мамстон, який є флагманом з якості та стандартності. Гнучкість і адаптивність роблять його універсальним в умовах вирощування за різних технологій. Плоди Мамстон насиченого рожевого кольору, маса — 220–250 г. Універсальний гібрид, який поєднав урожайність та високий показник якості. Пластичність і невибагливість до освітлення дозволяють висівати його в дуже ранні терміни й отримувати високий вал ранньої продукції при ранньовесняному вирощуванні.

З детальнішою інформацією щодо гібридного складу й особливостей вирощування ви можете ознайомитися на сайті або в каталозі компанії «Сингента» чи звернутися до її представників та спеціалістів.

Поєднуючи сучасні комплексні рішення і досвід наших фахівців, ми прагнемо спростити процес вирощування, щоб ваш бізнес приносив прибутки. Запорука успішного овочівництва — правильний і вчасний вибір насіння та ЗЗР. Компанія «Сингента» створює гібриди, які дають високоякісний і стабільний урожай, а їх розмаїття задовольнить будь-які запити  виробників та  споживачів овочевої продукції. Ми також розуміємо, як важливо виростити здорові рослини, тому рекомендуємо перевірену в багатьох країнах світу систему захисту з використанням високоефективних препаратів від «Сингента». Ми продовжуємо багато працювати, щоб розкрити потенціал рослини разом із вами, а ваші потреби завжди у фокусі всіх наших справ!

Дякуємо, що ви з нами!