Україна

You are here

Share page with AddThis

≪Сингента≫ — це сучасні інновації для розвитку овочевого й картопляного бізнесу

Насіння овочів
05.02.2018


ОЛЬГА ВЕРБИЦЬКА,
Менеджер з маркетингу, напрям овочі і картопля, компанія «Сингента»

Компанія «Сингента» пропонує вам ближче познайомитися з історіями успіху провідних українських виробників і зрозуміти, чому вони так натхненно працюють, живуть сво‑ єю справою, переймаються культурами, які вирощують, і чому це надихає їх щодня займатися власним бізнесом, метою якого є поліпшення якості й асортименту українських овочів. Водночас варто зауважити, що такі історії наснажують нас і викликають відчуття гордості за нашу спільну працю!

ТОВ «АГРІКО УКРАЇНА»

ТОВ «Агріко Україна» — реформатори картоплярства в Україні, які прагнуть здобути для галузі світову славу. Намагаються навчатися і навчити інших мистецтву вирощування картоплі та продажу й впроваджують маркетингові стратегії для задоволення потреб українського споживача у добірному продукті, а виробника картоплі — у якісному й здоровому посівному матеріалі для різних видів кінцевого споживання.

Микола Гордійчук, Ігор Мотько, Дмитро Зінченко — справжні професіонали свої справи, натхненні сільським господарством, інноваційним бізнесом і бажанням зробити ринок України кращим. Вони разом із компанією «Сингента» впроваджують інноваційні технології вирощування картоплі для досягнення міжнародної якості та високої врожайності. Обидві компанії використовують нові маркетингові підходи задля зростання обсягів продажу картоплі у торгових мережах і задоволення потреб споживачів у якісній українській картоплі різних сортів для різних видів споживання протягом року, а саме: запікання, варіння, смаження тощо.

На базі свого господарства ТОВ «Агріко Україна» заснувало науково‑практичну платформу для професійних виробників картоплі, де разом із компанією «Сингента» проводить «Картопляні Майстерні», різноманітні майстер‑класи і навчання. Під час таких заходів співробітники компанії «Агріко Україна» передають власний досвід, а також дають можливість своїм партнерам — виробникам картоплі поділитися знаннями, інноваціями для того, щоб спільними зусиллями вирощувати високі врожаї якісної картоплі, створювати нові для України підходи у продажу цієї культури, відкривати нові ринкові ніші й налагоджувати комунікації на цьому ринку, адже тільки шляхом об’єднання можна досягти своєї мети й гідних результатів.

Разом із компанією «Сингента» активно впроваджують Азоксистробін (Юніформ)‑технологію вирощування картоплі на спільній демоділянці й діляться своїм досвідом в інших господарствах. Азоксистробін‑технологія — це технологія внесення препаратів на основі діючої речовини азоксистробін у ґрунт при посадці картоплі для якісного захисту бульб від кореневих і стеблових хвороб. Висока ефективність проявляється проти ризоктоніозу, антракнозу, пітіозу, фітофторозу і парші. Це забезпечує отримання дружних здорових сходів і збереження максимальної кількості продуктивних рослин на гектарі. На базі демополя вже не перший рік виробники бачать результат застосування даної технології: вирівняність і здорові столони, ефект озеленення, підвищену якість і товарність бульб. Усе це забезпечує необхідну якість продукції для торгових мереж, ресторанів і кінцевого споживача. Спільно з компанією «Сингента», яка запровадила програму технічної підтримки сільгоспвиробників «АгроГід», проводять для останніх регулярні майстер‑класи з налаштування й калібрування оприскувачів і картоплесаджалок з метою ефективного внесення препаратів протягом усього періоду вирощування картоплі, що дозволяє отримати необхідні результати, а також істотно економити.

Демонструють свої інноваційні підходи в переоблаштуванні картоплесаджалки для ефективнішого внесення азоксистробіну в ґрунт під час садіння картоплі, що дасть змогу отримати здоровий, високий урожай.


Понад 10 років імпортують насіннєву картоплю найрізноманітніших голландських сортів, які найкраще підходять для кліматичних умов України і можуть цілком задовольнити всі потреби нашого виробника.


ТОВ «Агріко Україна» — один із небагатьох у нашій країні виробників картоплі, що співпрацюють з компанією «Сингента» в рамках програми «АгроГід», яка дозволяє скористатися сучасними діагностичними сервісами для забезпечення гарантії якості насіннєвої картоплі. Зокрема, це ПЛР‑діагностика, що дає можливість провести фітопатологічний аналіз бульб і визначити ураженість вірусами й бактеріозами. Такий інноваційний підхід у виробництві зайвий раз підтверджує бажання отримати справді здорову картоплю і, беззаперечно, є запорукою успіху.

Саме завдяки впровадженню новітніх технологій вирощування картоплі, сучасних підходів у веденні бізнесу, всебічній підтримці, ми разом зможемо достягти спільної мети — надихнути один одного на позитивні зміни, а відтак, на задоволення потреб кінцевого споживача у якісній, гарній, здоровій картоплі для різного виду споживання.