Україна

You are here

Share page with AddThis

Надійність, перевірена часом!

Насіння овочів
26.11.2019

Шановні виробники овочів та картоплі, компанія «Сингента» в Україні в 2019 році отримала реєстрацію на часник на найвідоміший і надійний фунгіцид РИДОМІЛ ГОЛД МЦ.

 

Сучасний ринок фунгіцидів пропонує виробнику безліч усіляких комбінацій діючих речовин, механізми дії яких різняться між собою. Це можуть бути: трансламінарна активність діючих речовин, контактний механізм дії, а також системна дія. Кожен із механізмів має як переваги, так і недоліки.

Безумовно, контроль інфекції в період активного росту і розвитку культури повинен бути максимальний. Різноманіття фунгіцидів в Україні представлене продуктами, що мають один або ж одночасно кілька механізмів дії.

Варто нагадати, що ефективних продуктів, які вирізняються системними властивостями, не так уже й багато не лише на ринку України, а й у світі загалом.  Один із небагатьох фунгіцидів, що поєднує в собі одночасно системну і контактну дії, — це РИДОМІЛ ГОЛД МЦ від компанії «Сингента», ефективність якого не викликає сумніву.

Основним завданням для системного компонента фунгіциду є забезпечення здоров'я рослин, навіть в умовах високого ризику розвитку хвороби. Своєю чергою контактну дію фунгіциду спрямовано на пригнічення вже присутнього патогену на його початковому етапі розвитку.

РИДОМІЛ ГОЛД МЦ — це комбінований фунгіцид, створений для захисту овочевих культур і винограду від цілої низки хвороб.

РИДОМІЛ ГОЛД МЦ ефективно пригнічує патогени з класу Ооміцети (збудників фітофторозу, несправжніх борошнистих рос) і має додатковий ефект проти грибів роду Alternaria, Gloeosporium, Cladosporium та ін.

 

Ось основні переваги РИДОМІЛ ГОЛД МЦ:

  1. Найвищий рівень захисту від пероноспорозу, фітофторозу та альтернаріозу.
  2. Ідеальний фунгіцид для захисту нового приросту.
  3. Містить дві д. р.: контактна лікує, а системна запобігає зараженню.
  4. Найвищі захисна, лікувальна й антиспорулянтна дії.
  5. Високий вміст  д. р. Манкоцеб  (у порівнянні з конкурентними продуктами), що забезпечує захист проти альтернаріозу.

 

 

Сучасний ринок плодоовочевої продукції дуже динамічний. Так, скорочення імпорту часнику з 2016 року (основним постачальником цього продукту в Україну є Китай) сприяє зростанню власного виробництва. Основною причиною зменшення імпортних поставок часнику є девальвація гривні відносно долара. Це робить імпортний часник менш доступним для українського споживача.

Велика кількість шкодочинних факторів, зокрема шкідники та специфічні хвороби, завжди супроводжують усі с.-г. культури в процесі їх вирощування. І  часник не є винятком. До хвороб часнику можна віднести: вірусні захворювання, хвороби бактеріального походження та хвороби, викликані грибами. Грибні захворювання часнику — це поширена проблема під час його вирощування. Пероноспороз, альтернаріоз, іржа пошкоджують листя, фузаріоз згубно впливає на розвиток кореневої системи рослин. Крім хвороб у полі, гриби призводять до значних втрат і під час зберігання (аспергільоз, пеніцильоз, біла та сіра гнилі, фузаріоз).

Кожна із вказаних хвороб в окремі роки несе пряму загрозу для майбутнього врожаю. Так, пероноспороз або несправжня борошниста роса часнику –  досить поширене грибне захворювання, збудником якого є Peronospora destructor Casp, — в окремих випадках може призвести до знищення близько 50 % врожаю.

Навіть при високій урожайності сорту отримати великий збір без ефективної системи захисту неможливо. Для запобігання розвитку хвороб грибної природи необхідно застосовувати тільки високоефективні фунгіциди.

З огляду на високі показники ефективності РІДОМІЛ ГОЛД МЦ, а також потреби ринку, компанія «Сингента» розширила реєстрацію застосування даного фунгіциду. Тепер виробники отримали надійний інструмент захисту і для такої культури, як часник.

При виборі стратегії захисту культури необхідно пам'ятати, що саме профілактичне використання ЗЗР, як правило, дає максимальні результати. Лікувальні або викорінюючі обприскування — це найчастіше вже стратегія «гасіння пожежі».

Тому рекомендації щодо застосування РИДОМІЛ ГОЛД МЦ від «Сингента» завжди є такими:

  • використовуйте РИДОМІЛ ГОЛД  до масової появи інфекції, тоді вдасться досягти найвищого рівня ефективності;
  • застосовуйте РИДОМІЛ ГОЛД протягом активного росту культури;
  • обмежуйтеся 1–3  обробками з інтервалом 10–14 днів;
  • при використанні  контактних фунгіцидів інтервал між обробками повинен бути коротшим.

Звертаючись до сільгоспвиробників, завжди наголошуємо: Не варто ризикувати! Ризик застосовування аналогів РИДОМІЛ ГОЛД МЦ може призвести до втрати врожаю. До складу оригінального препарату входить не тільки зазначена на упаковці кількість д. р., а й ціла низка допоміжних хімічних речовин. Саме готова, всебічно вивчена  формуляція, яка створена фахівцями «Сингента»,  забезпечує стабільну ефективність продукту.

На семінарах для клієнтів експерти «Сингента» завжди розповідають основоположні принципи компанії щодо виведення власних ЗЗР на ринок.  «Сингента», як компанія-оригінатор, ретельно вивіряє склад компонентів у продукті, щоб уникнути фітотоксичності та оптимізувати його властивості. На відміну від продуктів R&D компаній, «продукти-аналоги» можуть містити низькоякісні компоненти або недостатню їх кількість.  Це може вплинути на посівні якості насіннєвого матеріалу, спричинити фітотоксичність на рослині та призвести до отримання неякісного врожаю, його недобору або взагалі до втрати продукції.

Разом із широким спектром високоефективних пестицидів та надійною системою захисту рослин компанія «Сингента» пропонує українським аграріям послуги власних діагностичних центрів, де можна провести діагностику  рослин на наявність фітопатогенів та яйцекладів. За результатами такої діагностики виробники отримують чіткі рекомендації щодо найефективнішого застосування ЗЗР. Наші менеджери з продажів та технічні експерти завжди готові відповісти на ваші запитання та надати професійну консультацію.

Шановні виробники, нагадуємо, що в компанії «Сингента» в наступному році буде діяти багато вигідних акцій та пропозицій.

Детальніше ознайомитися з інформацією щодо продуктів та акцій можна на сайті компанії: www.syngenta.ua