Любов F1 — гiбрид, перевiрений виробниками

Насіння овочів

Однозначним лідером серед культур, які останнім часом показують найвищі темпи розвитку в Україні, є перець солодкий. Так, за 3 останні роки площі під ним збільшилися на 28–30 %, тоді як по інших овочевих культурах вже декілька років ми фіксуємо спад виробництва. Запорукою такого зростання є гарна середньорічна ціна, що значно підвищує інтерес до перцю й у порівнянні з виробництвом інших овочевих культур дає гарний економічний результат для господарств. Ще однією не менш важливою причиною розвитку цієї культури є збільшення споживання продукції перцю солодкого на душу населення.

На сьогодні більше ніж 60 % перцю солодкого, що вирощують в Україні, складають сорти конічної форми. Дані сорти місцевої або молдавської селекції не здатні задовольнити потреби виробника, так як є низькопродуктивними і уражаються великою кількістю хвороб.

З огляду на це компанія «Сингента» пропонує для ринку України перспективний гібрид солодкого перцю Любов F1, що відмінно зарекомендував себе як у великих господарствах, так і в приватному секторі. Переваги, які отримує виробник при вирощуванні гібридів F1 порівняно з гібридами F2 (самозбір) або сортами: 75 днів від висадки розсади. Плоди надзвичайно однорідні, розміром 6 × 14 см, середня маса плоду — 130–160 г, мають малу насіннєву камеру, що досить важливо при переробці. В технічній стиглості мають зелене забарвлення, в біологічній — насичено червоний колір з восковим нальотом. Завдяки досить товстій стінці плоди добре транспортуються на далекі відстані та зберігають товарний вигляд тривалий час. Найкращій вибір для переробки на заморожування як кільцями, так і цільноплідно. 

  • Забезпечення агрономічної безпеки в полі.
  • Період плодоношення стабільний і тривалий.
  • Висока якість плодів протягом усього періоду збирання.
  • Надійна стійкість гібридів до різних хвороб.

Гібриди F1 краще адаптуються до несприятливих чинників, тому для отримання гарантованого якісного врожаю необхідно використовувати саме їх.

Варто зазначити, що гібрид будь-якої культури — це сукупність окремих відмінних якостей, які були одержані шляхом селекційного добору. Тому в наступному потомстві обов’язково відбудеться розчеплення цих якостей і ви не отримаєте рослини, ідентичні материнському компоненту за стійкістю до низки захворювань та врожайністю. Чи варто вирощувати гібриди F1 і мати гарантований урожай, чи надалі сіяти звичайні гібриди F2 — вирішувати вам. Зважаючи на потреби ринку та споживача, компанія «Сингента» пропонує виробнику й приватному секторові для ринку України перевірений вітчизняним фермером високопродуктивний гібрид солодкого перцю Любов F1. Причиною такої різкої популярності є гарний урожай високої якості при порівняно малих затратах і висока придатність плодів гібрида Любов F1 до різноманітних типів переробки (лечо, консервація та заморозки) й вживання у свіжому вигляді. Даний гібрид чудово підходить для вирощування на всій території України. Рослини компактні, сильні, мають потужний листовий апарат, що надійно захищає плоди від сонячних опіків. Особливість гібрида полягає в тому, що всі плоди однорідні за розміром на всіх ярусах плодоношення. Чудовий смак й аромат плодів гарантують високу якість кінцевого продукту як у технічній стиглості плоду, так і в біологічній. Термін дозрівання становить 70–75 днів від висадки розсади. Плоди надзвичайно однорідні, розміром 6 × 14 см, середня маса плоду — 130–160 г, мають малу насіннєву камеру, що досить важливо при переробці. В технічній стиглості мають зелене забарвлення, в біологічній — насичено червоний колір з восковим нальотом. Завдяки досить товстій стінці плоди добре транспортуються на далекі відстані та зберігають товарний вигляд тривалий час. Найкращій вибір для переробки на заморожування як кільцями, так і цільноплідно. 


З питань придбання насіння, зверніться до менеджерів з продажу насіння овочевих культур у Вашому регіоні: https://www.syngenta.ua/ovochevi-kulturi З питань придбання насіння та засобів захисту рослин компанії «Сингента» прохання звертатися до офіційних дистриб’юторів. За детальнішою інформацією звертайтеся: ТОВ «Сингента», вул. Козацька, 120/4, м. Київ Безкоштовний консультаційний центр: 0 800 500 449