Ідеальний вибір існує — Aнгіліна F1

Насіння овочів

Ангеліна F1 — це новий ранній гібрид кабачка, спеціально створений для вимог нашого ринку. Гібрид Ангеліна — це п’ять незаперечних переваг.

  • Ранньостиглість — гібрид рано достигає і формує по дві зав’язі в одному міжвузлі, що дозволяє рослині швидко формувати плоди потрібного розміру, а отже, скоротити час між збиранням.
  • Якість плодів — кабачки Ангеліна ідеально циліндричної форми, без ребер, чудово транспортуються без пошкодження шкірочки. Ще одна унікальна особливість — плоди довго зберігають свіжий вигляд і тургор (пружність). Відвантаживши оптовику врожай кабачків Ангеліна, можна бути впевненим, що його успішно реалізують на найдальших ринках. Це означає, що будуть нові замовлення. Ангеліна також забезпечує чудову можливість вибрати плоди оптимального розміру, поки ціни тимчасово знизилися, покласти їх у прохолодне місце і реалізувати згодом.
  • Легке збирання — один із важливих напрямків селекції кабачка компанії «Сингента» — зменшення трудових затрат на його збирання. Селекціонери створюють рослини відкритого типу з прямими листками і короткими міжвузлями. Саме такий тип куща у гібрида Ангеліна. Це дозволяє набагато швидше збирати врожай та економить час і сили на збирання.
  • Стійкість до вірусів — поряд із якістю плодів це найважливіший напрямок селекції компанії «Сингента», адже з вірусами неможливо боротися хімічними засобами. Гібрид Ангеліна має найвищу на ринку стійкість до таких вірусів як ZYMV (вірус мозаїки цукіні), CMV (вірус огіркової мозаїки), PRSV (вірус плямистості) та до борошнистої роси.
  • Тривалий період плодоношення — завдяки високій стійкості до борошнистої роси і вірусів та коротким міжвузлям рослини довго ростуть здоровими і плодоносять протягом усього сезону.

Гібрид Ангеліна — це гарантована ранньостиглість і високий урожай надзвичайно якісних і привабливих плодів, які легко збирати, вони добре транспортуються та зберігають високу однорідність і якість протягом усього періоду вегетації. Обираючи кабачок Ангеліна, ви ще й економите на засобах захисту рослин.

Ангеліна придатна для вирощування під укриттям та у відкритому ґрунті.

Щоб отримати ранній урожай, треба підготувати розсаду. Нормальна розсада повинна мати по 2–3 справжні листки і добре розвинену кореневу систему. Насіння на розсаду висівають у південних регіонах у другій половині березня, в центральних і північних — у середині квітня. Кабачок — світлолюбна культура, тому розсаду краще розмістити в теплиці, а не на підвіконнях тощо, насіння краще висівати в індивідуальні горщечки або в касету на 54 комірки. Перше підживлення слід провести при появі першого справжнього листка, наступне — за кілька днів до висадки розсади. Календарні терміни висадки під укриття для південних регіонів — друга–третя декади квітня, в інших — перша декада травня. Не забувайте, вибираючи терміни, завважити прогноз погоди.