Україна

You are here

Share page with AddThis

Ангеліна F1 — ідеальний вибір

Насіння овочів
18.06.2018

 

      Найбільший прибуток від виробництва кабачків  завжди забезпечується у двох випадках:

  1. Отримання продукції в максимально можливі ранні строки і реалізація за високими цінами.
  2. Період плодоношення є досить тривалим, що забезпечує дуже великий валовий урожай. У  цьому випадку важливим фактором є висока якість плодів протягом усього періоду збирання.

Останнім часом, крім традиційних напрямів переробки (ікра, соте, маринування, заморожування), кабачки  дедалі ширше застосовуються в нашому повсякденні  для приготування їжі. Саме тому смакові властивості плодів стали ключовими показниками для споживачів, а для фермерів це ранньостиглість, форма плоду, стійкість до хвороб і вал.          

Компанія «Сингента» пропонує новий універсальний гібрид, який гарантує вам успіх у виробництві для будь-якого з перерахованих напрямків використання.

Ангеліна F1 — це новий ранній гібрид кабачка, спеціально створений для задоволення вимог нашого ринку. Гібрид Ангеліна — це п’ять незаперечних переваг.

  • Ранньостиглість: гібрид рано достигає і формує по дві зав’язі в одному міжвузлі, що дозволяє рослині швидко формувати плоди потрібного розміру, а отже, скоротити час між збиранням.
  • Якість плодів: кабачки Ангеліна F1 ідеально циліндричної форми, без ребер, чудово транспортуються без пошкодження шкірочки. Ще однією унікальною особливістю є те, що плоди довго зберігають свіжий вигляд і тургор (пружність). Відвантаживши оптовику врожай кабачків Ангеліна F1, можна бути впевненим, що його успішно реалізують на найдальших ринках. Це означає, що будуть нові замовлення. Даний гібрид також забезпечує чудову можливість вибрати плоди оптимального розміру, покласти їх у прохолодне місце на період, поки ціни тимчасово знизилися, і реалізувати згодом.
  • Легке збирання: один із важливих напрямів селекції кабачка компанії «Сингента» — зменшення трудових затрат на його збирання. Селекціонери створюють рослини відкритого типу з прямими листками і короткими міжвузлями. Саме такий тип куща у гібрида Ангеліна F1. Це дозволяє набагато швидше збирати врожай та економить час і сили на це.
  • Стійкість до вірусів водночас із якістю плодів є найважливішим напрямом селекції компанії «Сингента», адже з вірусами неможливо боротися хімічними засобами. Гібрид Ангеліна F1 має найвищу на ринку стійкість до таких вірусів, як ZYMV (вірус мозаїки цукіні), CMV (вірус огіркової мозаїки), PRSV (вірус плямистості), та до борошнистої роси.
  • Тривалий період плодоношення: завдяки високій стійкості до борошнистої роси і вірусів та коротким міжвузлям рослини довго ростуть здоровими і плодоносять протягом усього сезону.

Гібрид Ангеліна F1 — це гарантована ранньостиглість і високий урожай надзвичайно якісних і привабливих плодів, які легко збирати, вони добре транспортуються та зберігають високу однорідність і якість протягом усього періоду вегетації. Обираючи кабачок Ангеліна F1, ви ще й економите на засобах захисту рослин.

Варто зауважити, що гібрид Ангеліна F1 придатний для вирощування під укриттям й у відкритому ґрунті.

«З компанією «Сингента» ми співпрацюємо вже понад 6 років. Дуже задоволені гібридами капусти білоголової Адаптор, Агресор та цвітної Америго, Кортес. У 2016 році вирішили випробувати новинку від компанії кабачок Ангеліна, і я можу з упевненістю сказати, що не помилилися! В 2017 році ми збільшили площі під цим гібридом у два рази. Передусім гібрид привабив нас своєю ранньостиглістю, неперевершеним кольором і товарністю плодів. Відсутність ребер на плодах дає можливість пакувати у "бананки" і відправляти їх на далекі відстані без втрати товарності. Так як ми працюємо з деякими мережами супермаркетів Одеської області, для них у першу чергу важлива якість, товарність. Гібрид кабачка Ангеліна задовольняє потреби торговельних мереж і, звичайно,  подобається постійним покупцям. Також ще хочу звернути увагу на те, що порівняно з конкурентами цей гібрид має велику стійкість до хвороб. Наш вибір на наступний рік — однозначно Ангеліна!»   

Андрій Олександрович Олександров, Одеська обл., Овідіопольский р-н, с. Барабой.