З 31 серпня 2020 року компанія «Сингента» переходить на електронний документообіг

Новини компанії

Починаючи з 31 серпня  2020 року ТОВ «Сингента» з метою прискорення бізнес-процесів передачі та обробки документів, а також протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції переходить на електронний документообіг відповідно до Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» та Закону України «Про електронні довірчі послуги» з використанням кваліфікованих електронних підписів.

Електронний документообіг здійснюватиметься на платформі «Документ.онлайн», яка розміщена на веб-сайті: www.document.online.

Звертаємо вашу увагу на те, що підтримка електронного документообігу на зазначеній вище платформі здійснюватиметься для вашої компанії безкоштовно впродовж першого року співпраці з моменту підписання відповідної угоди.

Вважаємо за доцільне повідомити/нагадати, що електронні документи з ЕЦП/КЕП не потребують наявності паперового примірника. Згідно зі ст. 8 Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» юридична сила електронного документа не може бути заперечена виключно через те, що він має електронну форму.

Для зручності роботи кожному користувачеві буде надано особистий електронний кабінет. Щоб почати роботу на порталі «Документ.онлайн», потрібно зареєструватися, використавши особистий e-mail, за посиланням https://document.online або очікувати листа на електрону пошту з інформацією про отримання електронного документа.

Інструкцію для реєстрації та загальний огляд функціоналу платформи ви можете знайти за посиланням https://help.document.online/get-started/ та https://www.youtube.com/watch?v=AXs1vn...n-E&t=191s відповідно.

Якщо у вас виникнуть запитання щодо технічної підтримки здійснення електронного документообігу на зазначеній вище платформі, просимо звертатися за тел.: (044) 499-29-11 або писати на електронну адресу: [email protected].

Переконані, що впровадження електронного документообігу створить максимально сприятливі умови для забезпечення нашої безперебійної роботи та гарантуватиме швидкий і безпечний обмін документами.

Просимо підтвердити вашу готовність до переходу на електронний документообіг з використанням сервісу Документ.онлайн, надіславши відповідь Лоєнко Юліі [email protected].