Україна

You are here

Share page with AddThis

Syngenta - переможець конкурсу «АГРОБРЕНД 2018»!

Новини компанії
22.02.2018

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» та ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» підвели підсумки  опитування сільськогосподарських виробників у рамках Всеукраїнського конкурсу «Агробренд-2018». 

У рамках виставки «Зернові технології 2018»  вже 9-ий рік поспіль відбулося нагородження переможців та лауреатів. Ідея конкурсу «Агробренд» полягає у стимулюванні конкуренції серед компаній агрогалузі у напрямку розробки нових технологій та рішень, котрі будуть удосконалювати роботу аграрного сектору.

З радістю повідомляємо вам, що Перше місце серед «Виробників засобів агрохімії» згідно опитувань респондентів зайняла компанія Syngenta.

Ще одну перемогу наша компанія здобула у номінації «Виробник насіння сільськогосподарських культур».

За результатами конкурсу нагородження переможців відбулося 21 лютого на святковій церемонії в рамках відкриття виставки  «Зернові технології 2018».

*Довідка: Конкурс «АГРОБРЕНД» заснований Асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» спільно з ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» у 2009 році. Мета конкурсу полягає у формуванні і розвитку обізнаності про бренди, об’єктивній оцінці ефективності маркетингової політики ресурсних компаній, вивченні динаміки ринку та змін у вимогах споживачів. За результатами конкурсу відбувається нагородження найуспішніших брендів у галузі АПК.