Syngenta Group – новий лідер світового ринку агротехнологій

Новини компанії

Прес-реліз

  • Нова організація зі штаб-квартирою в Швейцарії об’єднує такі компанії, як Syngenta AG, ADAMA і сільськогосподарський підрозділ компанії Sinochem.
  • Syngenta Group є лідером світового ринку засобів захисту рослин, посідає 3-тє місце на глобальному ринку насіння, лідер ринку добрив у Китаї та провідний постачальник агросервісів у цій країні.
  • Глобальне охоплення 48 000 співробітників у понад 100 країнах робить її найбільш культуро- і географічно різноманітною сільськогосподарською компанією у світі.

18 червня 2020 року, Базель, Швейцарія

Сьогодні Syngenta Group Co. Ltd. оголосила про офіційний початок роботи Syngenta Group — нового світового лідера у сфері сільськогосподарських наук та інновацій. У рамках єдиної структури Syngenta Group об’єднує сильні сторони компаній Syngenta AG зі штаб-квартирою в Швейцарії, ADAMA, розташованої в Ізраїлі, та с.-г. підрозділу компанії Sinoсhem, що базується у Китаї. Штаб-квартира нової компанії знаходиться в Швейцарії, штат налічує 48 000 співробітників у понад 100 країнах, а обсяг продажів у 2019  році склав більш ніж 23 млрд доларів.

З моменту свого створення Syngenta Group є провідною світовою компанією в галузі засобів захисту рослин, посідає 3-тє місце на світовому ринку насіння, є лідером на ринку добрив у Китаї; крім того, завдяки роботі центрів з надання рішень для фермерів у рамках сучасної сільськогосподарської платформи (MAP) вона є провідним постачальником сільгоспсервісів у цій країні. Компанія пропонує комплексні агротехнічні рішення і цифрові сільськогосподарські сервіси. Маючи 15 ключових виробничих майданчиків, Група демонструє потужні можливості для надання сільгоспвиробникам необхідних їм рішень. Місія Syngenta Group — впровадження наукових інновацій, технологій і послуг для допомоги сільгоспвиробникам у сталому забезпеченні країн світу кращими продуктами харчування, кормами, волокном і паливом, зберігаючи при цьому ресурси і захищаючи навколишнє середовище.

Нова структура організації включає в себе чотири бізнес-підрозділи:

  • Syngenta Crop Protection — на чолі з Джоном Парром і штаб-квартирою в Базелі, Швейцарія
  • Syngenta Seeds — під керівництвом Джеффа Роу зі штаб-квартирою в Чикаго, США
  • ADAMA — на чолі з Ігнасіо Домінгесом і штаб-квартирою в Аеропорт-Сіті, Ізраїль
  • Syngenta Group China — під керівництвом Хенде Цинь зі штаб-квартирою в Шанхаї, Китай

Ерік Фірвальд, який раніше був головним виконавчим директором Syngenta AG, стає головним виконавчим директором Syngenta Group. Чен Ліхтенштейн, що був генеральним директором ADAMA, стає фінансовим директором Syngenta Group; Стів Лендсман стає головним юрисконсультом Syngenta Group, а Лаура Робертс — директором із персоналу Syngenta Group.

«Я сповнений радості, що наша нова організація готова застосувати всю багатогранність і досвід наших команд для надання найширшого асортименту екологічно безпечних і конкурентоздатних продуктів, — зауважує Фірвальд. — Клієнти кожного з наших чотирьох бізнес-підрозділів й надалі отримуватимуть повний набір продуктів і сервісів, однак можливості кожного підрозділу завдяки співпраці всередині нової структури буде розширено».

У кожної з компаній, що ввійшли до Syngenta Group, своя давня історія успіху, яка триває ось уже понад 250 років. Окрім Швейцарії, Ізраїлю та Китаю, Група має глибоке коріння в багатьох інших країнах, у тому числі в США, де знаходиться штаб-квартира Syngenta Seeds і підрозділи з досліджень і розробок, а також у Бразилії та Великій Британії. Syngenta Group є однією з найрізносторонніших компаній у світі.

Нова організація високо цінує етику й чесність, намагаючись створити цінність для всіх зацікавлених сторін — фермерів, співробітників, постачальників і суспільства. «Наша життєздатність як підприємства залежить від здоров’я ґрунтів і навколишнього середовища як єдиного цілого, — наголосив Фірвальд. — Ми оцінюємо наш успіх не тільки за рівнем ефективності нашого бізнесу, а й за тими перевагами, які ми надаємо для сільського господарства й довкілля».

Співробітники Syngenta Group чітко усвідомлюють, що сьогодні сільгоспвиробники стикаються зі значною кількістю різних проблем, включаючи зміну клімату, деградацію земель, хвороби рослин, а також необхідність забезпечення більшої стійкості та біологічного різноманіття. Бізнес-підрозділи Групи пропонують інструменти, потрібні для рішення цих проблем, дозволяючи сільгоспвиробникам, незважаючи на погодні умови, надійно та економічно вигідно вирощувати якісніші культури й забезпечувати світ продовольством із бережним ставленням до нашої планети.

В «Плані успішного зростання» Групи чітко викладено її підхід до справи і непохитна відданість цілям стійкого розвитку, ухваленим Організацією Об’єднаних Націй. У кінці червня 2020 року Syngenta Group має намір представити свій новий «План успішного зростання» (Good Growth Plan). Це буде першим значним починанням Групи з моменту початку її діяльності, спрямованим на розв’язання проблем, з якими стикаються сільгоспвиробники в усьому світі, а також на задоволення потреб суспільства, які змінюються, щодо агротехнологій і сталого розвитку.

Сталість і співробітництво також лежать в основі діяльності Syngenta Group у сфері досліджень і розробок. Хіміки й біологи компанії активно співпрацюють з виробниками, вченими, неурядовими організаціями, підприємствами і регуляторними органами на більш ніж 100 науково-дослідних майданчиках. Їхня мета — розробка інновацій і технологій в галузі виробництва насіння, захисту сільськогосподарських культур та харчування, здатних забезпечувати стабільну продовольчу безпеку й стимулювати процвітання на світовому рівні.

Фінансові показники Syngenta Group за 2019 р. і перший квартал 2020 р.

Повний 2019 р.,
млн дол.

Перший квартал 2020 р.,
млн дол.

Syngenta Crop Protection

10,499

2,741

ADAMA

3,997

973

Syngenta Seeds

3,084

1,007

Syngenta Group China

5,636

1,550

Усього по Syngenta Group

23,216і

6,271

Про Syngenta Group

Syngenta Group є однією з провідних світових інноваційних компаній у сільськогосподарській сфері, історія якої прослідковується протягом понад 250 років. 48 000 співробітників Групи в більш ніж 100 країнах світу прагнуть до перетворень у сільському господарстві, пропонуючи прогресивні продукти й технології, які відіграють життєво важливу роль в екологічному й раціональному забезпеченні продовольчого ланцюга, що дозволяє годувати населення всього світу та водночас бережно ставитися до нашої планети. Робота компанії зі штаб-квартирою в Швейцарії, яка знаходиться в китайській власності, заснована на чотирьох бізнес-підрозділах: Syngenta Crop Protection зі штаб-квартирою в Швейцарії, Syngenta Seeds зі штаб-квартирою в Сполучених Штатах, ADAMA зі штаб-квартирою в Ізраїлі та Syngenta Group China, — які забезпечують лідируючі в галузі способи обслуговування клієнтів у всьому світі.

Контактна інформація 

Основна телефонна лінія зі зв’язків зі ЗМІ
+41 61 323 23 23
[email protected]

Керівник відділу зі зв’язків з міжнародними ЗМІ
Грем Тейлор
+41 79 309 20 68
[email protected]

Застереження щодо прогностичних заяв

Цей документ може містити прогностичні заяви, які можуть бути визначені за такими виразами: "очікувати", "хотіли б", "буде", "потенціальний", "плани", "перспективи", "що оцінюється.", "прагнучи", "згідно з планами" — та іншими подібними словами й словосполученнями. Подібні заяви можуть провокувати певні ризики і невизначеність, які, своєю чергою, можуть призвести до того, що фактичні результати істотно відрізнятимуться від цих заяв. Для Syngenta Group такі наслідки та невизначеність передбачають ризики, пов'язані з судочинством, регуляторними схваленнями; розробкою нових продуктів, посиленням конкуренції, кредитним ризиком клієнтів; загальними економічними та ринковими умовами; дотриманням законодавчих та корпоративних правил і норм; із правами інтелектуальної власності, здійсненням організаційних змін, знеціненням нематеріальних активів; сприйняттям споживачами генетично модифікованих сільгоспкультур і організмів, засобів захисту рослин; кліматичними змінами, коливанням обмінних курсів та/або цін на сільгосппродукцію; механізмами забезпечення унікальними постачальниками, політичною невизначеністю, природними катастрофами та порушеннями безпеки даних або іншими порушеннями інформаційних технологій. Syngenta Group не бере на себе зобов'язань щодо оновлення прогностичних заяв для відображення фактичних результатів, змінених припущень або інших чинників.


і Продажі Syngenta Group China включають 640 млн доларів, врахованих у глобальних продажах Syngenta CP, ADAMA і Syngenta SE, що представляють продажі цих підрозділів в Китаї. Ці продажі потрібно відняти, щоб отримати обсяг чистих продажів Групи.