Старт унікального агроклубу «Насіннєва гільдія»

Новини компанії

5 березня компанія «Сингента» за медіапідтримки редакції Landlord провела першу зустріч проекту «Насіннєва гільдія», який об’єднав сільгоспвиробників – лідерів думок з усіх областей України.

«Насіннєва гільдія» - це бізнес-спільнота, створена для обміну досвідом та спілкування, і має на меті, за активної участі аграріїв, вивести вітчизняний агроринок на якісно новий рівень.

Ми раді відзначити, що відкриття клубу, незважаючи на початок посівної компанії, зібрало більше 80 представників агробізнесу.

Ми вдячні кожному з вас за те, що ви знайшли час і можливість приєднатися до клубу «Насіннєва гільдія» та прийняли в активну участь в зустрічі.

За посиланням можна переглянути фото з заходу:

https://www.flickr.com/photos/syngentaua/albums/72157677037478167

Сподіваємося, що озвучені теми на заході, спікерами у яких виступили виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера. Олег Устенко, президент УАК, член комітету ВР з питань аграрної політики та земельних відносин Леонід Козаченко, президент УЗА Микола Горбачов, заступник міністра аграрної політики та продовольства України Володимир Топчій, керівник розвитку бізнесу насіння, Syngenta, регіону Європи та Близького Сходу Зоран Вукович, менеджер із безпеки Syngenta, України та Східної Європи Олег Шишацький та менеджер з розвитку бізнесу олійних культур, Syngenta Луїс Карлос Алонсо були для вас корисними.

Варто відзначити, що перша зустріч «Насіннєвої гільдії» - це початок великого шляху. Протягом сезону компанія Сингента триматиме тісний зв’язок з усіма учасниками клубу. Вже плануються проведення заходу в польових умовах, де аграрії безпосередньо на полі матимуть змогу обмінюватися досвідом.

У жовтні для підбиття підсумків сезону будуть проведені три заходи в регіонах. Наразі попередніми локаціями є Дніпро, Одеса та Львів

А також, для усіх учасників Гільдії готуються приємні новини та подарунки від компанії «Сингента» і партнерів клубу.

Слідкуйте за новинами клубу «Насіннєва гільдія»!